Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hatékonyan...

Hogyan lehet hatékonyan lefogyni és hogyan lehet megtartani azt?

Figyelt kérdés
Nagyon sok fogyókúrát kipróbáltam már. Azok közé tartozom akik jojó effektusban szenvedek. Vagyis amikor leadtam 6 kilót azt sajnos visszahíztam. El vagyok keseredve emiatt. De a hízásom okai közé tartózik az is hogy a pajzsmirigyem alul működik, emiatt is nagyon nehéz lefogynom. Ezért is vagyok tanácstalan. Kerestem a megfelelő hatékony fogyókúrát de sajnos nem igazán találtam meg,mert amit ki is próbáltam az az egészségem rovására ment.

2012. nov. 23. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogyókúrát nem fogsz találni, ami ebben segíthet. Ahogy a neve is mutatja, kúraszerűen kell alkalmazni és ameddig tart a dolog, addig van látszatja is. A tested mindig a jelenhez próbál alkalmazkodni. Nagyon sokan tévedésben vannak, amikor azt hiszik, hogy jól megszenvednek 1-2 hónapig, azt jó lesz majd ezentúl. Életmódváltás vagy semmi. Kísérletezhetsz továbbra is kúrákkal, de mindig ugyanoda fogsz érni velük és gallyra vágod az egészségedet is. Sok fogyni vágyó ezt nem képes elhinni/belátni. Nincs értelme kúrázgatni. Ha kúra után megint a régi életmódodhoz térsz vissza, ugyanaz lesz az eredmény, ami a kúra elkezdésére sarkallt téged. Az vagy, amit megeszel!
2012. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy visszahíztad, ezért sincs értelme a fogyókúráknak. De ezt sokan nem képesek megérteni. Változtatnod kell az életmódodon, és tartani is, nem 2 hét után elkezdeni úgy enni, mint régen. Mit szoktál enni?
2012. nov. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem se jó a pm-em, 6-os volt a TSH-m.

A kúrák nem jók hosszú távon, mert azonnal visszajönnek a leadott kilók, ahogy visszatér az ember az eredeti étrendjére. Sőt még általában több is jön vissza.

Tényleg az életmódváltás a tartós megoldás, kiiktatni az étrendből a rossz szénhidrátokat, cukrokat.

Nekem bejött a paleó étrend, hosszú távon lassan szépen lehet fogyni vele és pm alulműködés esetében mindenképpen segíti a javulást, mert sokszor a magas ch szokta elrontani a pm eredményeket.

Én lisztallergiás is vagyok, ezért nekem nem nehéz betartani ez az étrendet, tejtermékek nélkül is simán elvagyok.

2012. nov. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A paleo az a tudományos alapokon nyugvó táplálkozási ajánlás, amely gyulladás csökkentő, segíti a helyreállítani a kóros hormon szinteket (pajzsmirigy, inzulin) tehát a fogyásban, egészség megőrzésben elsődleges!
2012. nov. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!