Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Teljes...

Mi a különbség a Teljes kiőrlésű zabliszt, és a zabpehelyliszt között?

Figyelt kérdés
És melyik a jobb? Nekem van itthon teljes kiőrlésű zablisztem, abból lehet kenyeret, péksütiket sütni? esetleg tud valaki receptet hozzá?
2012. nov. 23. 14:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
6%

Azért ajánlják ezeket, mert "egészségesebbek" mint a sima liszt. NEM, nem azok, ez csak a kamu marketing, és a dietetika zsákutcája. Nincs egészséges keményítő forrás, a zabban is van glutén.

A zabliszt glikémiás indexe nagyobb, gyorsabban szívódik fel mint a pehely, de ettől még szinte egyformán rossz mindkettő.

2012. nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
De tudtam, hogy még az az egy nyomorult válasz is a tied lesz...
2012. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
8%
De igazam van, és ez jó nem?
2012. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Persze... Legalább te elhiszed magadnak, az a lényeg...
2012. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%
néztél már valaha zab utáni vércukor, inzulinszint mérést? legalább leírást az eredményekről?
2012. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
És ki mondta, hogy minden nap zabot zabál?...
2012. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
nem, de akkor most megkérdem, tik mit zabáltok minden nap dikmá' hej?! :D
2012. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Hát nem minden nap ugyanazt... De nem fogom egyesével leírni, hogy megtudhassam, mi miért sz@r, köszönöm, volt már hozzá szerencsém...
2012. nov. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

Itt nem rólad van szó, a Kérdezőt próbáljuk segíteni.

Én minden nap ugyan azt eszem, állatokat meg növényeket. Nem túl változatos, de azért nem unalmas.


Alapanyagok: tojás, hal (tonhal, hering, keszeg, sprotni, harcsa, ponty) csirke (különböző részei, húsa mája szíve) sertés, kacsa, liba, pénzszűke idején inkább olcsóbb belsőségek 100 féleképpen elkészítve.


Zöldségek (paprika, pari, retek, cékla, uborka, hagymák, zeller, sóska, spenót, paszternák, sütőtök, répa...)


Gyümölcsök, olajos magvak. És ugye minden kaja máshogy elkészítve. Nem változatos, elvileg :D

2012. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Ismerjük... Mivel leírtad már 6000x...
2012. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!