Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben az esetben?

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Diétázom, de van egy nagy problémám. Sokan mondják, hogy étkezés után ne igyunk, csak előtte(almaecetes víz), de nekem muszáj. Vesekéregvékonyodásom van, és rengeteg folyadékot kell innom, mert ha nem teszem, olyan érzésem van a wc-n mindha felfáztam volna.

Üdítőitalokat elvből nem iszom, gyümölcsleveket pedig nem engedhetem meg magamnak, a vízhez meg csak evés után van gusztusom...

Amúgy négy-öt liter csapvizet iszom egy nap.


2009. aug. 16. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem sok jelentősége van, hogy iszol-e étkezés utána vagy sem.

csak attól még nem fogyott le senki, hogy nem ivott evés után.

2009. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond ha iszol utána egy pohár vizet... Én mindig iszom evés után és semmi bajom sincs tőle.....^^
2009. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

" Sokan mondják, hogy étkezés után ne igyunk, csak előtte(almaecetes víz)"


Egyszerű a megoldás: ne foglalkozz idiótákkal. Ez a hét vicce kb, gondolom hogy ezt egy hájas disznó dietetikus találhatta ki és terjed mint az influenza... A hét vicce kb! Nyugodtan igyál evés után.. azért durva h ilyeneket le kell írni mert nem egyértelmű. Kíváncsi lennék ennek a tudományos magyarázatára, de ha a kitaláló nem tudja valóban megindokolni akkor emberi élet veszélyeztetéséért főbelövés járhatna.

2009. aug. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!