Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti milyen sportot ajánlanátok?...

Ti milyen sportot ajánlanátok? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és hát túlsúlyos. Attól szeretnék megszabadulni, sporttal és azzal, hogy figyelek az étkezésemre. Szálkásító és izomerősítő sportokat szeretnék lehetőleg itthon elvégezni, mert nincs konditerem a közelben úgy, hogy mindennap be tudnék járni. Problémás terület a has és a comb.

Minden rendes válaszoló kap zöld pacsit! :)



2012. nov. 24. 12:00
 1/4 anonim válasza:
Sok mozgás, gyalogolj, túrázz, az ingyen van. Mindennap fuss egy keveset. Először tényleg keveset, és folyamatosan hosszabbítsd a távot, hogy hozzászokj.
2012. nov. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bármilyen edzés,ami legalább heti 4x1 órás és edző vezeti.

ennyi idősen nincs meg a szakértelmed,tapasztalatod az egyedüli edzéshez.

a konditermi edzés megincsak edző nélküli magányos sport,uh neked tervként is rossz ötlet.

2012. nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ment a zöld pacsi, még várok tanácsokat!
2012. nov. 25. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:

mozgással soha sem fogsz fogyni, és mégis mit figyelsz az étkezésedben? Kevesebb cukrot ennél?


Edzésként értelmes a Jóga, Taichi, Callanetics, Pilates. Ezek jó edzések. Értelmes még az erősítés otthon (mondjuk Bodyrock TV videókat keress) vagy pl. edzőteremben. Az otthoni bőven megteszi neked, ha rendszeresen végzed, de én is edzőpárti vagyok, főleg fiatalok esetében, ha új mozgásról van szó.


Evésnél arra figyelj, hogy ne egyél édességet. Fölösleges. Ugyan így teljesen fölösleges a sok kenyér, krumpli, kukorica, rizs. Egyél húst (ne párizsit, mert 1. az nem hús 2. ehhez képest drága) egyél zöldséget, messziről kerüld el a mindenféle tejtermékeket - ha úgy ismernéd őket mint én undorodva dobnád el őket és fél óráig mosnád a kezed utána.


És ennyi kell, de nem csak 13 évesen, még 31 sőt 99 évesen is.

2012. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!