Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok...

Milyen sportot ajánlanátok fogyás, izmosodás céljábol?

Figyelt kérdés
Szeretnék kicsit fogyni, illetve mindenképpen izmosodni a combom, hasam kornyékén. Azt kérdezném, hogy milyen sportot vagy gyakorlatot ajánlotok erre a célra? Foképp otthon végezhetoek érdekelnének. Fitnessterembe nem szivesen járnék.
2011. okt. 3. 20:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
felülések, kerékpározás
2011. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
lovaglás,főleg ha a láb/combizmokat szeretnél
2011. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Combra guggolás, kitörés. Hasra hasprés, lábemelés. Zsírégetésre gyors gyaloglás, kocogás, biciklizés, úszás.
2011. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én futni járok minden este,de ez nagyon lassú folyamat(bár tény rajtam van plusz kiló bőven illetve elég puha vagyok,pedig azért van izmom is,meg széles a vállam,erős az alkatom).
2011. okt. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
De ugye azt tudod, hogy fogyni és izmot építeni NEM lehet egyszerre?:)
2011. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

Rubint Réka Add Önmagad 3.

Tuti jó!

2011. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Kangoo jump. Szerezz be egy ilyen cipőt és csinálj ezzel gyakorlatokat. nagyon jó és nagyon használ. Ha nem tudsz/ nem szeretnél venni akkor meg járj el edzőterembe ilyen edzésekre. Fiúkat még nem láttam ilyen edzésen ugyhogy nem gáz :))
2011. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

A két dolog egyszerre nem nagyon fog menni,vagy csak minimálisan.

Fogyásnál,diéta alatt az étrend kalóriadeficitben van,tehát nincs amiből izom épüljön.

Ilyenkor a cél a meglévő izmok megtartása.

De egy általános fittséget persze kialakíthatsz otthon is.

Csináld a Fegyencedzést-végezhető a nemedtől függetlenül-és mellette ugrókötél,kocogás.

2011. okt. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

jókat írtak, nyilván az erősítendő testrészeket kéne terhelni, ekkor kezdőként egyébként még fogyás mellett is növekedik térfogatban keveset az izom (glikogén töltődés a következő terhelésre készülvén)

fogyás más tészta, nagyon keveseknek megy csak úgy, hogy akkor most kevesebbet eszik és elkezd sportolni, és akkor fogy. ennek érdemes legalább annyira utánajárni mint az erősítésednek.

kangoo jump:

"Fiúkat még nem láttam ilyen edzésen ugyhogy nem gáz :))"

na most az az edzés, ami vélhetően egy megfelelő marketing miatt megtetszett sokaknak, de csak nőknek, férfiak nem látogatják mert vélhetően nincs sok értelme, az mennyire lehet jó? lehet szórakoztató, én az edzésértékére gondolok.

2011. okt. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"marketing miatt megtetszett sokaknak"


Próbáltad már egyáltalán? gondolom nem szakad ki a kezedből a kézisúlyzó, tehát nem.

Gyűlölöm az összes konditermes személyi edzőt, egy sem tud elszakadni a saját verziójától. Attól, hogy valaki nem gyúr, issza azokat a mű porokat, még sportolhat olyat, ami hatásos, és szórakoztató is.

Nézzél szét a kangoos csajok körében, aki már kb. 1 éve csinálja fogd meg a combját meg a popsisiját..bár a popsi kereksége látszik messziről is.

Kisvárdán amúgy férfi a kangoo oktató..ízlésesen és szexin izmos...bocs.

2011. okt. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!