Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyizok, de ha elmegyek este...

Fogyizok, de ha elmegyek este bulizni/inni sokszor sz*rul leszek, mit tegyek, ti mit esztek bulizás előtt?

Figyelt kérdés

Nem célom a részegség, soha nem is volt, csak úgy inni, hogy jól is érezzem magam (meg tudjátok picit érezni is az alkoholt, de soha nem a hányásig akarok inni...)


Viszont mióta fogyizom egy csomószor hánytam, nagyon rosszul voltam csomószor.Két eset van:

- a szervezetem hozzászokott, hogy keveset eszek este, nem is kívánok sokat (persze ch-t barnarizst magvas zsömit ilyesmiket eszem napközben csak este nem!) és ha így megyek el bulizni, akkor nagyon berúgok/rosszul leszek.

este már nem szeretek nehezet enni, pl. rizst hússal nem tudnék... csak zöldséget picit meg mondjuk joghurtot, annyira nem szeretem, ha tele van a hasam este


- volt, hogy csalónapot tartottam (szülinap + 1 ünneplés barátokkal), egy csomó mindent megettem 4-5 péksütit meg még főtt kaját is, és ittam na ilyenkor semmit nem éreztem a piából

- ha este rizst ettem hússal, jó nagy tállal akkor se


Szóval értitek. Ha sokat eszek, nem érzek semmit az alkoholból (mondom, csak jól érezni akarom magam, nem hányni!) de ha keveset eszek akkor már szinte 90-90% az esély hogy hányok hacsak nem egy pohár sört iszok...


mentem már el úgy itthonról (csak egy bárba) hogy annyira nem akartam este enni (nem kívánom a kaját este) hogy csak egy fél tányér mirelitzöldséget ettem, megfőzve persze, ittam egy sört (1-et!!!) és már azt megéreztem.


Ti miket esztek, mielőtt kocsmázni/bulizni mentek? Miket egyek?


2012. nov. 24. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, ki javasolta, hogy vedd bele az italt a fogyókúrádba, de nem csak hízlal az alkohol, de blokkolja is az anyagcserét, szóval ne igyál!
2012. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
senki, de nem is akarok kimaradni a fősulis életből...
2012. nov. 24. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!