Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most kezdtem diétázni és...

Most kezdtem diétázni és arról szeretnék érdeklődni, hogy tudna e valaki étvágycsökkentőt ajánlani?

Figyelt kérdés
Egy hete diétázom, személyedzőm összeállított egy csirkemellben gazdag diétát és megy is a dolog csak állandó éhség érzetem van a gyakori és kis adagok miatt! Az étvágycsökkentő talán segít az elején.

2012. nov. 26. 12:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
6%

naponta 2-3 szor étkezz, ne hallgass olyanra aki 2 hét alatt lett "szakember" éhség ellen víz, nagy dózis :)


baromság a 6 kajálás, mindig tele van a gyomrod és nem szívódik fel a tápanyag, 4 órán belül soha ne egyél 2 szer.

2012. nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%

Szia!


Leírnád nagyjából az étrendedet? Amúgy nyomass mellé több zöldséget, az talán segít, én is ezt szoktam mikor már alacsony a ch..

Amúgy meg a kérdésedre válaszolva : [link]

2012. nov. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi :) Valami étvágycsökkentőt nem tudsz? Teáról hallottam már, de valami más?
2012. nov. 26. 12:29
 4/20 anonim ***** válasza:

5-ször kéne hivatalosan enni, nyilván a tízórai és uzsonna nem nagy adagok, kis valamik, hogy a fő étkezések között se legyen túl üres a gyomrod, mert megéhezel és minden ehetőnek neki esel.

Ha éhezel a megadott kaja mellett... én nem csinálnám a te helyedben! Persze egy idő után átáll a gyomrod, de kérdés, hogy megéri?

2012. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%

ugyan már ha nem bírtok ki egy kis éhezést hagyjátok abba és próbáljatok meg túlsúllyal boldogok lenni. az ember hetekig kibírja kaja nélkül... persze azért kell minden nap enni. mondom ha éhes vagy igyál vizet, kitölti a gyomrod és nem is érzed már, sokszor éhséget érzel akkor is ha szomjas vagy.


én naponta 1 szer eszek mégsem vagyok éhes soha.

2012. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az étrend: reggeli:müzli, joghurt. tízórai:tojás,virsli kenyér nélkül. ebéd:csirkemell zöldséggel, barna rizs/főtt krumpli ezek csak edzésnapokon, uzsonna: leves. vacsora: tojás. Amúgy nem rossz szerintem, csak ami nagyon hiányzik az a zsemle...egy hete csinálom és azért kéne az étvágycsökkentő. Ezt a scitec-es fehérjét iszom, de csak edzésnapon szabad. Tejet csak 1,5-et ihatok, kakaót tilos pedig imádom :) Cukor tilos. Nagyából ennyi.
2012. nov. 26. 12:40
 7/20 anonim ***** válasza:
na ez a probléma, hogy nem ehetsz olyat amit szeretsz. én azt javaslom neked hogy heti 1-2szer nyugodtan egyél meg egy zsömit vagy akármit, amit kívánsz, ne tonnaszámra, de edd, mert ha így folytatod befogsz őrülni és rádjön a falásroham. fogyni lehet úgyis hogy néha csalsz, és nem sanyargatod magad. az étvágycsökkentőnek semmi értelme. viszont teázz akkor, az is jó, mert eltelít.
2012. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
na tízórait meg a levest kihagyod, tojást megtartod de virslit ne, mert hulladék. 1,5 liter semmilyen tejterméket ne igyál meg mert sok. joghurtot, tejet sztem fél litert max, azt is ne lefekvés előtt, lehetőleg még aktív időszakban vidd be
2012. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Huhh... hát őszintén szólva kicsit másra gondoltam mikor írtad hogy csirkemellben gazdag diéta...beleszólni nem akarok a diétádba, viszont ha érdekel a személyes véleményem akkor írj privit és ott leírok mindent részletesen
2012. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat :) Szerintetek, ha ez a diéta megy és heti háromszor edzek mellette akkor mennyi idő alatt lesz szemmel látható a dolog? Sajnos 2 éve nem dolgoztam és csak levelezőn jártam suliba és unatkoztam otthon ilyenkor mit csinál az ember eszik....50 kg voltam 2 év alatt híztam 20 kg-ot :S Amikor megláttam a mérleget sokkot kaptam, tudom hogy hülye voltam, hogy így elhanyagoltam a dolgokat de most szeretném visszanyerni az alakomat.
2012. nov. 26. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!