Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyen...

Mit csináljak hogy ne legyen állandóan étvágyam, valami étvágycsökkentőt tudtok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én 2-t ismerek, az adipex ami olcsóbb, de Magyarországon nincs mert be van tiltva, állítólag káros a májra, de Ausztriába vény nélkül lehet kapni, a másik meg a reductil, én azt szedtem le ment tőle 15 kiló 3 hónap alatt, doki írja fel, van 1 és 3 hónapra, 10 és 15 mg-os én a 15 öst szedtem kb 12000 ft 3 hónapra, de nem minden doki írja fel, nem szeretik
2010. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nehari, nem 3 hanem 2 havi van és az 12000 de most néztem a neten, és lehet kapni ezt az adipexet netről és olcsóbb.. lehet én is kipróbálom, mert a redu nem hat már nekem :) és még van 10 kilóm
2010. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már az összes gyógyszert kipróbáltam anno fiatalabb koromban adipextől behülyül az ember pörög ezerrel a mája meg csak nő, Reduktil kiütések, hasmenés, szívdobogás kedvetlenség,és még sorolhatnám a hashajtókat vízhajtókat, amerikábol, németektől hozott szereket,cseppeket, porokat. Szóval ne kezd el egyiket sem én örülök neki hogy megúsztam baj nélkül persze akkor senki sem tudott ezekrőlmég semmit. Szerintem: ananász tabetta ha már szedni akarsz valamit, zsírbontó hatású, diéta mondjuk 90 napos, Norbiétrend, és mozgás amennyi jól esik.
2010. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nincs betiltva az adipex, nézzetek utána! a gyógyszerkönyvi nyilvántartásban nem szerepel, nem forgalmazzák a gyógyszertárakban, amúgy Európában vényköteles. a vesét túlterheli, amfetaminszármazék az alapja. szívbetegek nem szedhetik, ezért nem a legjobb, hogy vény nélkül kapható, nagyon sokat kitalálják hogy kísérleteznek vele, orvosi felügyelet nélkül, nem szabad. a reductil és egyéb hasonló gyógyszereket sem véletlenül orvos írja fel. óvatosan ezekkel! de szerintem a kérdező nem szeretne gyógyszert szedni, ééérzem..:) előbb természetes dolgokkal próbálkozz, például mate tea, hoodia tea, többféle gyógynövényes étvágycsökkentő kapszula van, ezek sem hatástalanok. több fehérje és nuku fehér liszt, cukor, mert savasítanak, és ingadozik a vércukorszint.

egyél cukormentes müzlit, gyümölcsöt délelőtt. délben fehér húst, bármennyi salátával, brokkolival, pici burgonyával, és igyál utána teát. este pedig túró, joghurt, hamlet, zöldségek, felvágott. egyáltalán nem nehéz, nem leszel éhes, mielőtt a mennyiséget csökkentenéd az étrended összetételén változtass, de lakj jól nyugodtan, ettől is fogyni fogsz. a sport is csökkenti az étvágyat. több fronton lehet támadni étvágy ellen, én azt mondom a gyógyszer legyen az utolsó.

2010. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
60%

Minden fogyozó figyelmébe ajánlom!!!!

Semmi féleképen ne egyetek fogyi gyógyszereket,mert előszőr is mind vegyi anyag,és nem tudják,hogy mit hoz ki az emberből 20-év múlva!Ezt elsősorban az Adipexre értem!

Akikről tudtam,hogy szedték,10-15 évvel ezelőtt azok már vagy meghaltak,vagy most haldokolnak májrákban!!!

1 közvetlen rokonom most 43-évesen májrákkal küzd!!!


Akkoriban 30kg-tól szabadult meg,ami aztán nagyon hamar vissza jött a duplájával! Inkább sok mozgás és könnyebb,kevesebb ételel oldjátok meg a kajálást,de semmi vegyianyagot ne egyetek!

2010. jan. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én nem gyógyszerre gondoltam inkább valami természetes dolgokra
2010. márc. 29. 18:15
 7/7 anonim válasza:
ne szedjetek gyógyszereket!!! van más megolsás is. Pl az Obesimed.
2010. márc. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!