Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek karácsonykor is...

Szerintetek karácsonykor is lehet súlyt tartani?

Figyelt kérdés
Gondoljátok hogy a sok bejgli, és finom ételeket tudjátok majd mellőzni, hogy egy dekát se hízzatok? Ha igen hogyan? Mert én már előre félek, hogy sokat felszedek... :/
2012. nov. 26. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem eszem ágában sincs CH-t számolgatni meg aggódni karácsony 3 napja (+szilveszter) alatt, 1-2kg fel fog jönni valószínűleg, de nem érdekel. megváltoztattam a hétköznapjaimat, de az imádott, családi körben töltött ünnepekből nem engedek, az marad a régiben és punktum :) 4-5 nap szünet belefér a hónapba számomra.

20l

2012. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én is előre félek a karácsonytól emiatt

nálunk ugyanis a zabálásról szól az egész, mindenki nagyevő, de én most már tartani akarom magam

(sikerült megszabadulni a kamaszkori hurkáktól és most 21 évesen végre úgy ahogy elégedett vagyok magammal)

2012. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már, 3-4 nap alatt még senkinek sem sikerült elhíznia. Egész évben tartom a diétámat, ennyi bőven belefér. Karácsonykor nem azon fogok izgulni, hogy az a mézes süti belefér-e még a napi kalóriákba és az ünnepi vacsora helyett sem fogok salátát enni, illetve szilveszterkor sem fogom nézni, hogy a többiek leisszák magukat a sárga földig. Egy évben egyszer ez mindenkinek belefér. Ha hízok 1-2 kilót nem nagy cucc, majd lemegy úgy is pár hét alatt, mert életmódot váltottam, sportolok és egészségesen eszem.
2012. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én félek azért, igyekszem majd a töltött káposztát csirkemellből csinálni, és egyébként is egészségesen főzni, a napi szobabicikli 45 perc se fog elmaradni, de persze én is lazábbra fogom majd a gyeplőt. Egy-egy süti, vagy nagyobb tányér kaja ilyenkor belefér. Ha 1 kg visszajön, majd utána leadom.
2012. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam megoldani, hogy sem otthon, sem vendégségben nem kényeskedek, de mondjuk igyekszem a lehető legkisebb "kárt" okozni. Mondjuk ha leves van, abból veszek, a husikból is, de nem szedek mellé köretet (hacsak nincs saláta, de karácsonykor az nálunk sosincs) cserébe nyugodtan elfogyasztok néhány szelet beiglit-zserbót. És ezt csak az ünnepi vacsorákon, reggelire és ebédre normálisan eszek, ahogy évközben is.
2012. nov. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kis adagokat ennék és csak falatokat a sütiből...Talán kibírnám, hogy ne egyek többet, talánm nem.

"Szerencsére" manapság nem kell ilyeneken aggódnom, egyedül töltöm a karácsonyt, nem sütök-főzök, nincs mitől híznom. Sőt, tavaly a karácsonyi szünetben leadtam 2 kilót. Mondjuk lelkileg elég megterhelő egyedül Ünnepelni" dehát így alakult az életem.

2012. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

Mandula lisztből, xilittel készült bejglitől miért hízna bárki?

Az ünnepi kaják ugyan úgy jó minőségűek (lehetnek) mint a hétköznapiak. Úgy kihívás felpakolni a dekákat.

2012. nov. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az a baj hogy a családom nem úgy süt főz mint én és emellé igen sértődékenyek úgyhogy én eszem egy kicsit az övékből is, és inkább többet edzem.
2012. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 30BananasADay ***** válasza:
77%
Egy karácsony alatt meghízni?Az teljesítmény.Talán ha nem éheztetnétek a szervezetetek egész évben és megadnátok neki a megérdemelt szénhidrátot, nem szednétek fel félelmetes mennyiségű zsírt pár nap alatt.Nálunk joy and happiness lesz a vegan sütikkel amiket nyugodtan eszegetek bűntudat és félelem nélkül(persze csak illendőségből eszek sütit az asztalnál,szép is lenne ha ott enném a gyümölcseim az ismerősök előtt :D ).Nehéz lenne hízni ha a tested ennyi energiát éget egy nap. :D
2012. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem félek. A családom elfogadta, hogy életmódot váltottam, az alapkaják maradnak, de anyukám megkérdezte pl. hogyan készítsen nekem, és milyen sütit. Szóval nálunk lesznek kalóriaszegényebb, de finom édességek. Nem kötelező zabálni meg henyélni, nekem nem erről fog szólni, finomakat fogok enni, de nem szórakozásból, meg muszájból, mértékkel.
2012. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!