Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S.14 napos Tisztító-lébö...

S. O. S.14 napos Tisztító-léböjt kúrát szeretnék tartani, kell félnem az izomsorvadástól?

Figyelt kérdés

Úgy érzem most már tényleg nagyon nagy szükségem lenne egy nagytakarításra.Túl sok a mérgekből!!


De félek az izom sorvadástó. Kell félnem.


Sajnos nincs túl sok időm sportolni.


De ha mondjuk tornáznék vagy jógáznék napi 10 percet az segítene? esetleg valami mást kéne(mozgás)?

Vagy több kéne?

(Sajnos tényleg nagy az időhiány.)



Arra is gondoltam hogy szednék táplálék kiegészítőt

(pl. L-karnitin), na de tisztító kúra alatt?


Hát nem tudom.... Légyszi Segítsetek! :)


Előre is köszi!:)



2012. nov. 5. 15:31
 1/6 A kérdező kommentje:

Ó bocsi, a "kell e félnem." az kérdés(.=?)


Csak csak zöldségekből és gyümölcsökből állna.

2012. nov. 5. 15:35
 2/6 anonim válasza:
Szerintem ki van zárva, hogy izomsorvadást kapsz, ha meg kaphatnál, akkor nem csak a léböjt alatt kellene félned. Mozogj. ha nincs sok időd, lefekvés előtt, felkelés után tornázz.
2012. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
10 perc az semmi. Legyen 30-40 perc
2012. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
izomsorvadás meg izom vesztés nem ugyanaz, ha nincs olyan betegséged h sorvad az izmod, akkor csak izmot veszíthetsz zsírt meg persze tartalekolok ezen dieta altal, mert nagyon nem jo semmire se, tisztito kura azt elég max 2-3napig tartani, tovabb nemtudod, mert egész nap a wc-n ulnel szapora miatt, teljesen oda lennél, aztan ennéd a szaraz kekszeket, hogy alljon vissza normalis állagra a béltartalmad, akkor ugyanott lennél ahol elkezdted!!
2012. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen fölösleges mindenféle méregtelenítés.

Ne nekem higgy, hanem neki:

[link]

2012. nov. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs 14 napos tisztító léböjt kúra.

Ha nem eszel fehérjéket, esszenciális zsírsavakat akkor a méregtelenítő szerveid NEM tudnak megfelelően működni, úgy hogy ezt alighanem benézted.


Ez az izomvesztés érdekes téma. Zöldségeken élve sem feltétlen csökken le az izomtömeg egészséges felnőttnél, főleg nem 2 hét alatt. Kell enni húst, ideális állandóan húst enni, de kell zöldség is és sok zöldségen - kevés húson jól el lehet élni. Egy testépítő nagy izomtömege csökkenne (hiszen fölösleges fenntartani) de egy átlag, egészséges embernél ez nem nagyon jelentkezne.


Egyél halakat a fehérjék, zsírok miatt a "kúrád" alatt és a végén nem egy kúra lesz, hanem 2 hét glutén és tejmentes, egészséges táplálkozás.

2012. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!