Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi ez az étrend? Miben áll?...

Mi ez az étrend? Miben áll? Hallottatok róla?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon találtam ezt a kérdést, amiben bizonyos 'Lift! Ltes' étrendről van szó. Milyen ez az étrend?

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__22..


2012. nov. 27. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Jó. Igen. Baromi jó.

2012. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy ideje követem a LifeTiltet és igazából a motivációról szól a dolog nem pedig egy konkrét étrendről van szó. Rá lehet bukkanni konkrét étrendekre is azon a blogon , de a blogger is hangsúlyozza a személyre szabás fontosságát. Az alap a kalóriadeficites étkezés, napi 5kajával megfelelő fehérjebevitellel, egészséges ételekkel, futással, konditermi edzéssel. Ez eddig szép és jó és eredményes de a részletek nem mindig egyértelműek és szakmailag korrektek. Azért én szimpatizálok vele mert összességében jó irányba indít el. A lényeg hogy változz meg fejben és a program után is ragaszkodj egy egészségesebb életmódhoz. Nincs egy helyen normálisan összegyűjtve minden infó, de ez nem is baj, a cikkek olvasásával jön a motiváció és a hozzáállásbeli változás.
2012. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!