Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megehetem ezt a sütit vacsira?

Megehetem ezt a sütit vacsira?

Figyelt kérdés

Almás-zabpelyhes fahéjas-muffin


Elkészítés:

A lereszelt,kinyomkodott,fahéjjal,édesítőszerrel,zabpehellyel összekevert almát hozzáadom a sütőporos,olvasztott vajas liszthez,majd az enyhén kiolajozott muffin sütőbe teszem,s megsütöm.


Nagyon hizlalhat? :S

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2012. dec. 1. 12:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem annál a pontnál, hogy az öregeink nem voltak betegek eltértünk a racionalitás talajától. De, betegek voltak!


Hogy bizonyos étkezési szokásoknak van VALAMENNYI pozitív hatása (az átlag nyugati táplálkozáshoz képest), nem összekeverendő össze az egészséges táplálkozással, vagy a következetesen jó hatású, terápiásan gyógyításra használható táplálkozási elvekkel!

Hogy a "műanyagok" mit okoznak, nem értem egészen. Mire gondolhatsz? Milyen műanyagok? Mi bizonyítja a rossz hatásukat? Miért gyógyulnak a civilizációs betegségek paleóval, ha a "műanyagok" okozzák?

2012. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam, nem csak a paleoval, de minden mással gyógyulnak az emberek... nyersen evők, vegák, mindenhol van valami csoda, szóval tök nyolc, hogy mit írsz.
2012. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem hogy ezekkel valóban beteg emberek gyógyulása elérhető lenne, illetve egészséges emberek elkerülhetnének betegséget. Ha ez így lenne, akkor nagyon nagy lehetőség rejlene bennük, de ez eddig vagy elkerülte a figyelmemet, vagy szimplán: ilyen táplálkozási anomáliákat, diétákat, fogyókúrákat teljesen fölösleges komolyan venni. A politikusok népbutítását, és divatlapok diétás tanácsait sem vesszük komolyan, bizonyos körökben ez alapvető :)
2012. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!