Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit hízhatok?

Mennyit hízhatok?

Figyelt kérdés
Eddig szépen tartottam a fogyókúrám,harom hét alatt fogytqm is 5 kg-ot. De most hetvegere elutaztunk,es svedasztalos reggeli,ebed,vacsi van. Egyáltalàn nem figyelek oda,csak annyi,hogy futok minden nap tovabbra is. Mennyit hízhatok és ha hétfőtől visszaállok mennyi idő szükséges,hogy újra leadjam a felesleges kilókat? 19 lany,183 cm 70 kg(penteki mèrés) köszönöm a választ:)

2012. dec. 1. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért híznál?

Ha normális dolgokat eszel (húsok, zöldségek, tojás, halak stb.) akkor nem tudsz hízni. Ha megbetegítő kajákra térsz vissza, az nyilván a te bajod..


Addig fogsz futni, amíg a térded bírja, de utána rossz lesz bármit is edzeni. Egyszer teheted tönkre a tested, utána sajnos sok szenvedéssel járhat már.. :(

2012. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Ne hallgass erre az ősemberre. Sajnos azt hiszik,hogy az őskorban élünk.


Fogyni nem fogsz,de ha sportolsz nagyon hízni se. Meg ilyenkor pihenni megy az ember,majd ha hazamész megy minden tovább a rendes kerékvágásba.. Egyél amit megkívánsz.

2012. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó nagy igazságot írt le, egy hétvége alatt valóban nem fogsz hízni, 2 nap végül is 2 nap :)


Az ősemberek.. hát, a testünk éppenséggel még mindig ősember, hiába tömjük modern élelmiszerekkel, mi nem vagyunk modernek.

2012. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. dec. 1. 19:01
 5/5 anonim válasza:
70 kg vagy és ebből még fogyni akarsz? Pont ideális ez a súly, én is pont ilyen magas vagyok
2012. dec. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!