Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Beachbody fitness videó...

A Beachbody fitness videó közül valamelyik bevált valakinek? (Insanity, TurboFire, Hip Hop Abs, Brazil Butt Lift, Les Mills Combat)

Figyelt kérdés

Most megszereztem az Insanity 60 napos programot, holnap fogom elkezdeni, nektek mi a tapasztalatotok vele? Tényleg olyan jó eredményeket lehet vele elérni, mint amikkel reklámozzák? Egy átlagos erőnléti állapottal és nem túl sok plusz súllyal teljesíthető? Eddig is tornázgattam különböző videókra, de nem hiszem, hogy azok ennyire kemények lettek volna.

Nemrég tévedtem a beachbody.com oldalra és igazából nagyon meggyőzőek (legalábbis számomra) ezek a fitness programok. Az utolsó 3-4 kilótól szeretnék megszabadulni és formásodni, erősödni. 167 cm / 55 kg / 18 / L


2012. dec. 2. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem kell túlbonyolítani.

minél egyszerűbb,annál jobb.

pl

http://www.youtube.com/watch?v=mYq8LTFHtUU

ez a két gyakorlatból összerakott edzés nem látványos,de rengeteg kalóriát eléget és az állóképességet az egekbe lövi.

az edzés időt az edzettségi szintedhez igazíthatod és folyamatosan emelheted.

2012. dec. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ehhh:D

most nézem,hogy 55 kiló vagy...

akkor neked ez kellene,ha bomba testet szeretnél-

[link]

2012. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
én meg a power 90et kezdem:)
2012. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 tataboy válasza:
100%
Én már kétszer végig csináltam. Tavaly Januárban kezdtem el először,úgy hogy előtte szinte semmit nem sportoltam,régebben edzegettem de ilyen fitness dolgok nem érdekeltek.A célom a fogyás és formálódás volt.Ez a program erre nagyszerű,plusz még hihetetlen erőnlétet és állóképességet ad. Az elején nagyon kemény volt,hányinger kerülgetett,de csináltam ahogy tudtam és meg lett az eredménye, Szóval az a lényeg hogy kemény de ha kicsit odafigyelsz a táplálkozásra is mellette,akkor a hatvanadik nap végén nem fogsz csalódni mikor a tükör elé állsz az biztos!
2012. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
előző: nem nagyon izületgyilkos a sok ugrálás miatt?
2012. dec. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 tataboy válasza:
Kezdetben nem szedtem semmit,lábaimat kicsit éreztem meg érzem is nem mondom, de nem vészes, most Monster 100-at szedek abban elvileg van ízületvédő.
2012. dec. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
én a p90x-et nézegetem, abban kevés az ugrálás, recseg-ropog a térdem, mint egy nyuggernak, és a p90x-ben a cardion kívül(azok helyett gyorsgyalogolnék) elég keveset ugrálnak, viszont pont ezért nem is fogyaszt annyira, gondolom...
2012. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tataboy válasza:
A P90X-el én is szemezgetek már rég de még nem kezdtem el egyszer sem,azt mondják az inkább izmot hoz,jobban szálkásít,ízületileg biztos nem olyan megterhelő,viszont szerintem elég kemény erőnlétileg.
2012. dec. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

mondjuk a p90x elé ajánják a "régi" power90-et, ha az megy pár hétig, akkor talán könnyebben vehető a p90x akadály...

amit viszont eddig párszor próbáltam és nagyon zsírégetős pörgős az a turbofire, de ott tényleg megállás nélkül koreografáltan ugrálnak, meg az elég "csajos" én lány létemre jobban szeretem az "edzés" jellegű dolgokat.

A brazil butt lift spéci farizomja elég jó, de amúgy lightos a többi napi edzésterv, most vagyok túl a felén.

Hiphop Abs még lightosabb, tánciznak hasfeszítéssel, nagyon nem jött be, de aki semmit nem mozgott korábban, arra jó, hogy alapozzon vele.

2012. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tataboy válasza:
A sima power90et nem ismerem de jó hogy mondod,megnézem gyorsan a videóját milyen. Mondjuk én fiú vagyok ezért ezeket a táncos hiphop-os Shaun T. videókat nem is néztem. Viszont Shaun T.-nek van egy új programja a Asylum de az elég keménynek néz ki bele sem mertem fogni. :)
2012. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!