Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vett valaki valamilyen fitness...

Vett valaki valamilyen fitness övet: abs & core vagy Ab Tronic x2? Tényleg olyan jó mint ahogy mondják? Olyan irjon aki tényleg használta is. Köszi szépen!

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 11:35
 1/3 zestar válasza:
57%
Üdv, én nem használtam ilyenféle eszközöket,de testépítéssel foglalkozom és annyit mondhatok neked,hogy ezek az eszközök hiába meg "edzik" a hasizmodat attól még a zsír nem fog eltűnni róla. Lehet egy izmos hasfalad a zsír réteg alatt,de nem fog látszani ! Én egy diétát javasolnék neked ha fogyni szeretnél vagy szép formás hasat. Saját véleményem szerint ezek nem használnak semmit szüleim használtak ilyeneket,de semmi látszata parasztvakítás semmit nem adnak munka nélkül az életben. További szép napot !
2012. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bólogatok sűrűn az első válaszára.
2012. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen,ezért kértem olyanok válaszát AKIK HASZNÁLTÁK IS!!!!

Köszi szépen!!!

2012. okt. 28. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!