Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉÉÉG. Ez így jó?

SEGÍTSÉÉÉG. Ez így jó?

Figyelt kérdés

58.5 kg vagyok. Minden álmom 50 kg*.*.

Étrend:-Reggeli:-1 tál cornflakes+1,5% tej

-Ebéd:-Saláta

-1 pohár 1,5%tej

És napi 1 óra nagyon gyors úszás. Mennyi idő alatt fogok lefogyni???? Modell szeretnék lenni.

Derék: 69 cm (-8 centi kéne)

Csípő:96 cm (fenéknél)(-6 cm kéne)

Nagyon szeretnék lefogyni. Így menni fog?

Még az a kérdésem van, hogy ha napi 300 kcalt eszek lebírok fogyni+úszás??? Melyik a hatékonyabb



2012. dec. 3. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy a kérdést nem lehet lepontozni.

- Cornflakes?

- Hol a hús?

- Hol a többi étkezés?

- Hány centi magas vagy?

- Hogy a jó életben tervezel életben maradni napi 300 kcal-lal?

2012. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
173,5 cm vagyok. Mi a baj a cornflakessel? Vega vagyok :P sajnálom az állatokat :/ Ennyi evés simán elég.
2012. dec. 3. 20:12
 3/8 30BananasADay ***** válasza:

Én pedig Vegan vagyok, de nem éheztetem magam.Butaság amit csinálsz, vissza fogod szedni amit lefogysz.A deficites diéták nem működnek, egyszerűen vissza fog jönni mert a szervezet próbál egyensúlyt tartani.


Plusz ha nem eszel eleget leépül az izomzatod.Addig oké hogy én 3500 kalóriát eszek egy nap (65 kiló/184cm) és így megvan a fehérjebevitelem csak gyümölcsből, de te semmit nem eszel, még babot sem...


Éhen fogsz dögleni vagy anorexiás leszel, na melyik a jobb...Kell a halálnak a modell alkat, gusztustalan.Vagy legyél fitt vagy legyen rajtad egy pici, szégyen a csontsovány.


Go fruit yourself.

http://www.youtube.com/watch?v=3kZ9R3_2tTA

2012. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kuncogok magamban :))

Mi is sajnálunk téged. 'Cornflakes'. A kukorica tápanyag felszívódást gátló, kevesebb tápanyaghoz jutsz vele mint nélküle ezen kívül tömény szénhidrát, ami kizárólag a vércukorszinted gyors megemeléséhez, majd leeséséhez vezet. Közben magas inzulinszintet kiváltva, ami a hízásod alapja.

A tej autoimmun folyamatokat kiváltó fehérjéket és marha inzulint tartalmaz. Ami a borjú zsírosítását, növekedését segíti azt Te miért iszod meg? Nem nőttél még elég nagyra? Mi nem csak hízunk tőle, a kórosan gyors sejtosztódás (rák) is igen hatékonyan elindítható tejjel.

Sőt a tej is magas inzulinszintet okoz! Együtt szénhidráttal (müzli tejjel, cornflakes tejjel, kakaós kalács) óriási csapás a hasnyálmirigyünknek. És akkor nézik hogy miért van egyre több cukorbeteg? Mert úgy esznek mint szerencsétlen éhezők. Egy kis tej, egy kis olcsó gabona..


Ezzel még az is lehet, hogy hízol. Nem biztos, mert fiatal lehetsz még, bár napi 300 kcal-lal raktároz a szervezeted, olyan mocskot eszel ami rögtön zsírban raktározódik, a magas inzulinszint mellett a zsír NEM LEBOMLIK hanem RAKTÁROZÓDIK hogyan is fogynál? :)

Izomtömegből, például abból fogyhatsz, mert az evésed alapján ami az éhezőkéhez hasonlít első sorban a fölöslegesen fenntartott (éhezel, tehát az izom fölösleges bár az úszás talán segít megőrizni.. passz) izomzatod fog lebomlani és energiát szolgáltatni.

A zsírod kell, mert valószínűleg tovább fogsz éhezni. Fehérje bevitel nélkül.. a szíved is izom.. nos, az éhezők végül szívleállásban halnak meg.

2012. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most látom Banana is írt. Nyilván tök ellentéteset mint én. De biztos hogy ő sem ajánlja hogy csak 300 kcal körül egyél egy nap.

Én nyilván azért írtam amit, hogy abból tanulhass, megfogadd, elgondolkozz rajta.


Tudom hogy Banana mást írhatott, valamelyiket fogadd meg, próbáld ki.. ha a húsevés mellőzése áll közelebb hozzád? Akkor fogadd meg amit ő írt, amit én írtam úgy sem fogod. Még így is 65x jobban jársz mint a saját étkezési ötleteddel.

2012. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát az, hogy vissza fogod-e szedni attól függ, most elhízott vagy-e vagy normál súlyú. Mert ha normál súlyból akarsz lefogyni akkor, ha megváltoztatod az étrendet (1600kcal helyett csak 400-at viszel be) hozászokik a szervezet és később a célsúly elérése után ha viszaállsz a normális evésre visszaszeded. Ha elkezded, nem állhatsz vissza a normál étkezésre. Ha meg akarod őrizni a vékonyságot amit a koplalással érsz el, koplalnod kell tovább vagy legalábbis lemondanod nagyon sok finom ételről, barááti vacsikról, ünnepi ebédekről...

Szerintem ne csináld, nehéz belőle kikeveredni, én már 10 éve benne vagyok.

2012. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Édes szívecském.:)

Valaki nagyon megtévesztett :)

Tudod hogy ; Mihalik Enikő,Palvin Barbi (ők híres modellek) mit esznek?

Húst hússal ;)

Saláta..Kit érdekel..

Éppen hogy a kifutón nem azt esznek :D

Ja és még paradicsomot meg almát ;)

Salátát tudtommal állatok esznek ;)

Lány.

2012. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ember is egy állat. Van valami gond a leveles zöldségekkel?
2012. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!