Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék hatásosan fogyni?

Hogy tudnék hatásosan fogyni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, 163 centi és 60kiló.Mit kéne ahhoz csinálnom, hogy egészségesen, de le tudjak fogyni?

2012. dec. 5. 15:54
 1/4 anonim válasza:
0%

Nem vagyok dietetikus de ha hetekig csak savanyú káposztát eszel mellékhatások nélkül simán le tudsz fogyni.

Azt nem tom h ez megfelel e neked de majd eldöntöd.

2012. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én úgy fogytam le 3 hónap alatt 6 kilót aztán 3-at,hogy többet mozogtam mint ettem..

Ha csak savanyú káposztát ennél,akkor az izmodból fogynál,ami nem lenne jó..

Egyél,de mértékesen reggeli ebéd uzsonna vacsora

Mondok egy példát:

Reggeli: 2 kifli 1bögre tej

Ebéd: Ami a menzán van/amit anyukád főz/ami van de főtt kaja legyen

Uzsonna: 1 alma/narancs/banán vagy valami

Vacsora: 1 fél margarinos kenyér

Apu nekem azt mondta,hogy úgy egyek reggelire,mint egy király ebédre mint egy miniszterelnök,uzsonnára mint egy jobbágy,vacsorára mint egy paraszt.

Reggel mozogsz a legtöbbet vacsorára már nem sokat mozogsz..

Minden nap 60 felülés,50törzsemelés ha ez sok,kezdd 30-30-al és fokozd hetente.

Jó fogyást!

2012. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja és ezt kihagytam: naponta fuss 30percet és fokozd! Vagy amennyi jól esik..
2012. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igyal sok vizet, csokkentsd le a cukor beivtelt (kaveba/teaba tegyel edesitot es ne igyal cukros uditoket) keruld a csokit edesseget chipset hasonlokat, plusz keruld a feher lisztet (kenyeret/peksutiket/tesztat) egyel sok levest fozeleket gyumolcsot, gyumolcssalatat, zoldseget, rizst hust salatat hasonlokat.. ezzel rengeteget lehet fogyni!! Plusz figyelj oda arra hogy 5-6 utan mar ne egyel szilard es nehez kajat! Nekem ezek nagyon bevaltak!! Nem is kell teljesen atalakitanod az evesi szokasaidat csak csokkentsd a lisztet meg a cukrot.

19/L

2013. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!