Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi hány kcal-t fogyasszak,...

Napi hány kcal-t fogyasszak, ha fogyni is szeretnék, nem csak a súlyomat megtartani?

Figyelt kérdés
16/L vagyok, 163 cm, 53 kg. Minden nap sportolok (reggel kocogás, délután lovaglás). Sajnos nagyon meglátszik rajtam minden felesleg, mivel szinte az összes a csípőmre és derekamra megy, úgyhogy ha esetleg egy erre jó tornát tudtok, azt is szívesen várom :)
2009. aug. 19. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
futás az jó:-)
2009. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjátok már ezt a hány kcalos f*szságot, mert az ég világon semmire sem jó.

NEM LEHET MEGMONDANI.

Nem vagy kövér, csak hülye, de ha mindenképp fogyni akarsz, akkor vond meg magadtól a szemét kaját, az édességet, rendszeresen egyél, igyál, ilyen rohadt egyszerű.

2009. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell leszólni a másikat egy ilyen kérdésért... ráadásul miért ilyen arrogánsan, elég lenne annyi is, hogy nem lehet megmondani, erre én azt mondom, köszi, és elfelejtjük egymást.

És nem, nem vagyok dagadt, de szeretnék karcsúbb lenni, ennyi az egész.

2009. aug. 20. 18:30
 4/4 Krisz85 ***** válasza:

Azért mint edző mondom, hogy attól hogy még valaki elhagyja a szemét kaját attól még érdemi edzésmunkát nem fog végezni, az pedig bizony nagyon is a zsírvesztés alapfeltétele, bár igaz a zsírvesztés nem lehet cél, az csak egy mellékes bónusz kell legyen a telejsítményjavulás mellett.


A kérdésre válaszolva, írtam egy excel táblát, benne van a használati sorrend is, használd bátra, az megmondja.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!