Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » MI lehet a baj velem? Hogy...

MI lehet a baj velem? Hogy még nem sikerült? 152cm/51-52 kilo változo 53-54el kezdtem

Figyelt kérdés
Lassan fél éve változtattam az étrendemen(nincs chips,se kenyér,mostanába pörkölt stb)szoval oda figyelek nem merek igazi ételt enni 2hete lassan csak tejbegrizen-rizsen és müzlin és (reggeli)turorudimon éltem de ezt nem csinálhtaom mert amikor elmegyünk enni akkor normálisan eszek...rántothust rizsel(régen mindennap sült krumplit ettem és az esti csipsz boci csokival is meg volt) Na szoval már évek ota majdnem mindennap tornáztam de most 6honapja mindennap 1,5orákat (szoba bicaj,hulahop,náha fuás(azt nem szeretem mert a mell is eltünik...) Na és szoval ezekröl a doglokrol lemondtam helyete azt eszek amit régen utáltam gyümölcsöt és semmi nem változot a hasamrol szeretnék fogyni és olyan mint volt vagy ha kicsit sikerül is h laposab eszek valamit BÁRMIt és ott is van...Akkor mi értelme ennek??? MIÉRT VAGYOK ILYEN SZERENCSÉTLen A TVBEN meg mindenki SZÉP LAPOS HASU elegem vannnn sose leszek olyan mint ök pedig azt hiszem én megtette mmindent salátán is éltem oké 1hétig laposab hasam volt (de a háj még ott volt) aztán ettem valami mást másszoval ami 1hét alat lemegy az 1evéstöl visazjön.szerintem mert egy idö után ugyis ennék és akkor ugyanitt tartok. Szoval valami torna (a felülés azt mondják nem jo) amit álva lehet végezni dvd valami..
2009. aug. 19. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Az étrended katasztrófális, ettöl csak beteg lesezl rövid idön belül. Gyakorlatilag csak szénhidrátokat veszel magadhoz és éppen arra van a legkevésbé szükséged, a fehérjék, zsirok,vitaminok meg nincsenek sehol.

Nézz utanna, hogy mi a rendes táplákozás és sürgösen egyél mindefélét, mert igy nagy bajod lesz.


Ha meg tornázni akarsz, akkor keresd meg a "Van öt perced" 3 részét a you tube-on.

2009. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha a diétát rendesen! csinálod, normális ételeket eszel naponta többször, mellé pedig edzel napi minimum fél órát , akkor tuti fogyni fogsz. és kitartás is kell, nem szabad feladni és nem csak kúraszerűen kell csinálni ezt. én is lefogytam és bizony azóta odafigyelek és nem eszek össze vissza mindent és simán tartom a súlyom.
2009. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

és hogy csináltad? miket ettél és hogyan mit mozogtál???

Ja és szerintem a zöldség gyümölcs fogyás meg soványhus... hát nem is tudom életed végéig ugyse csak azt eszel és ha mást ennél akkor pff visszajön nem??

Meg mellböl is fogytok ugy ha nem esztek rendesen én is onnan fogytam a hasam meg ugyanolyan :S:S:S De én csináltam azt is hogy csak salátát ettem hetekig mondom laposab lett a hasam de ugyugy hájas is és 2hét mulva elegem lett belöl megettem valami mást és tényleg ugyanugy néztem ki mint azelött....

2009. aug. 20. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!