Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányok...

Miért van az, hogy a lányok többsége kövérnek, husisnak találja magát akkoris, ha közben a körülöttük lévő emberek szerint gyönyörüek és nagyon szép az alakjuk?

Figyelt kérdés
Hát,kb velem is ez van...178 cm,63 kg,15 éves.
2009. aug. 20. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Ezt tette velünk a média. A TV-ben minden nő tökéletes, sovány, gyönyörű, modellek a fotókon, sztárok, stb. A médiában a nők általában szépek. És még ez a baromság is rátett egy lapáttal, hogy mostmár minden sztár kb. anorexiás akar lenni, kilátszanak a csontjaik, és most ez a sexy. Paris Hilton, Nicol Richie, Olsen ikrek, Lindsey Lohan, Victoria Backhem, meg a többi bolond. Plus még itt van a topmodell leszek, ott is mindenki sovány. És persze a médiából állandóan az dől, hogy ki hogy fogyott le, milyen szép lett, és mindenki fogyókúrázzon, ez az egészséges. Pfff...

Nem hiszem, hogy egészséges, amikor valakinek kint vannak a bordái és a medencecsontja.

Nézzétek meg mondjuk a Cascada énekesnőjét, az a nő kicsit husisabb, de milyen gyönyörű! Vagy Beyonce, Jennifer Lopez. Gyönyörű nők.

Ja, és ugye mindenki nullás méretet akar hordani. Az meg a másik. Ezen versengenek :S

És ugye a "celebek" adjkák a taktust, amit ők csinálnak, azt követik a "birkák", ez a borlyú effektus. Manipulálnak konkrétan.

Ne dőlj be te is a médiának, szerintem biztosan gyönyörű alakod van, ugyanis a magasságodhoz ez a súly teljesen megfelelő!

19/L

2009. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért mert a reklámokban, újságokban, sőt mindenhol tökéletes modelleket mutogatnak, és lányok hozzájuk hasonlítják magukat. Ezért a lányoknak nem lesz elég önbizalmuk, nem tudják elfogadni magukat, ha mindenhol azt látják, hogy csak a tökéletes alakú lányok lehetnek sikeresek, őket rajongják körül a fiúk stb.. Ezért kezdenek sokan értlemetlen fogyókúrákba, és kocáztatják az egészségüket nagyon fialaton a soványságért.
2009. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Azok a férfiak a hibássak, akik csak a tökéletes csajt vállalják fel! És még a nemtetszésüket hangosan is fejezik ki, ocsmányságokat mondva a lányra...és nem csak a soványság a fontos nekik!! A csaj nézzen ki mindig úgy mint aki a címlapról lépett le, legyen divatos...stb!!! Van az a reklám pl.: amikor a pasi felhívja a barátnőjét h 10 perc múlva ott van nála és a csaj bepánikol h 'ÚrIsten a haja...!' gyorsan 10 perc alatt be kell festeni.....Mert mi van akkor ha a pasi meglátja a barátnőjét lenőtt hajjal,táskás szemekkel,pizsamában..?! Vagy mi? A fiúk azt hiszik h a filmekben a pasi amikor megcsókolja a bomba nőjét, és annak jó szagú a lehellete akkor az a valóságban is így van?

Szerencsére nekem sikerült rátalánom arra a férfira aki pont azt szereti ami én vagyok! De hányszor kaptam hideget-meleget régebben! Ebben a legszebb h én 156 cm-hez 56 kiló vagyok (amit még nem tartok annyira soknak)és magkaptam h 'koca', pedig hány csaj van +20, +30 vagy több súlyfelesleggel...el se tudom képzelni h sok pasi azokra a lányokra mit mond...tisztelet a kivételnek a férfiak közt is, de azok akik így nyilvánítanak vélemény, számomra férgek!

2009. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Szívem, hibáztathatod a férfiakat, amennyit akarod, de egy egészséges elmét nem lehet manipulálni sem mocsok férfiak, sem szaros médiasokk által. A hiba az ön készülékében van. Ha önértékelési problémáid vannak, akkor bizony selejtes az agyad és ezt a selejtes agyat valóban könnyen befolyásolhatják többek közt a "szemét férfiak", de még csak nem is ez a legjellemzőbb, hiszen a férfiaknak nem a gebe szarok tetszenek, nem is a kövér bálnák, hanem valahol van egy egészséges, esztétikus, arany középút, tehát ha a férfiak szabályoznák a női populáció alkatát, akkor nagyon kevés kövér vagy sovány nő lenne.
2009. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Jajj már. Ezt is csak egy olyan írhatta aki sose volt erősebb testalkatú vagy pedig férfi! Ugyan! Minek védeni a pasikat? Nem nekik akarnak a nők megfeleni?...ja,vagy majd most jön az h mindenki saját magának akar megfeleni?! Alázatosan tudatom veled h az én készülékemben nincs semmi hiba!

Mellesleg oda írtam, h tiszteletem azoknak a pasiknak akik nem olyanok mint a nagy átlag! Már bocs ha megsértettelek! Én nem változatok véleményt, csak mert most Te melléjük áltál! Igen, és HÁLA ISTENNEK h nem a férfiakon múlik ki hogyan néz ki!

2009. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Beindult a védekező mechanizmus.. a ráció, a logika, józanész kikapcsolt, minden energia a fröcsögésgenerátorban.


Most ilyen ellen hogy érveljek?

Te is egyike vagy azon gyengeelméjű nőknek, akiket említettem. Soha nem voltam "husis"? Ígyvan, mivel keményem megdolgoztam érte. Nem csak azért, hogy több puncihoz jussak, hanem azért, mert sokáig akarok élni és egészségben, illetve élvezem a testedzést.

Férfi vagyok, valóban, bár erről nem tehetek és a marhanagy intelligenciám jó részéről sem nagyon, de azt azt hiszem büszkén állíthatom magamról, hogy sosem hagytam magam manipulálni, nem vagyok befolyásolható.

Mint te.

Mint ti.


Minek védeni a dagadt embereket? Erősebb testalkatú? Lószart. Hájas a helyes megnevezés. Az erősebb testalkat kifejezés csak az önvédelmi mechanizmusotok egy újabb értelmetlen, szánalmas szinonímája a kövérre.


Odaírtad, hogy tisztelet annak a két férfinak a világon, aki nem így gondolja, hiszen az összes többi mocskos disznó és az ő hibájuk minden rossz ami történik veletek.

Mellesleg teljesen figyelmen kívül hagytad a kiinduló kijelentéseimet.


Tehát nem, a probléma nem a férfiakban van még akkor sem, ha igen, ugyanis miért akarna bárki is tetszeni egy olyan férfinak, akinek irreális és gonosz elvárásai vannak egy nő alakját illetően?

2009. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszolóknak köszönöm a válaszokat...
2009. aug. 21. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:
15:52 Azt hiszem részemről ennyi! Hányingert kaptam! Szánalmas vagy!
2009. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!