Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek ajánlott a léböjtkúra?...

Kinek ajánlott a léböjtkúra? Az ugye kitisztít belülről alaposan? Mit szoktatok ilyenkor inni? Ki hogy és meddig csinálja? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szóval én egy 14/L vagyok,és ételallergiás ezért ekcémás:(

Na és szóval,most szép a bőröm,de biztos,hogy tele vagyok méreganyagokkal.Ha most még suli előtt tartok egy 2-3napos léböjtkúrát akkor kitisztulok?És mellette milyen gyakorlatokat és mennyit csináljak?Ja,és persze utána csak fokozatosan ennék,hogy ne legyek rosszul.És ha éhes lennék nagyon akkor egy kis gyümölcs megengedett lehet?Pl.:egy kopasz barack vagy egy alma?

Előre is köszönöm a válaszokat!

14/L


2009. aug. 22. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
szia! 18 eves kor elött ne csinalj leböjt kurat, marmint olyat, hogy csak iszol. En elötte ugy csinaltam, hogy rengeteg ittam, napi 3-4 litert, es semmi olyat nem ettem, amiben allati feherje van (en nagyreszt üres rizst, hejaban sült üres krumplit, üres leveseket, zöldseget, gyümölcsöt ettem), ezt en igy egy hetig csinaltam (nekem is tejallergia miatt kell, mert amugy nem birom megallni, hogy ne egyek tejtermekeket) fel evente kell egy hetes kurat tartani (börgyogyaszom mondta). Most mar-23 evesen-tartok leböjtkurat, fel evente ugyanugy egy hetet. A böröm a vegere mindig teljesen rendbejött, de az elsö par napban nagyon csunya volt, gondolom akkor tavoztak a mereganyagok. Es ahogy irod, a "rendes" etkezesre fokozatosan kell visszaallni. Ja, es az evös meregtelenitesböl tarthatsz ket heteset is, ha ugy erzed egy het utan meg nem eleg szep a böröd, stb.
2009. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Elsö vagyok, elfelejtettem irni, hogy a mozgas, illetve a szauna nagyon sokat segit ilyenkor. Ha van kerdesed meg erröl nyugodtan irj privatot, kb 12-13 eves krom ota csinalom, orvosi javaslatra.
2009. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!