Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fenék egyik fele nagyobb?!

Fenék egyik fele nagyobb?!

Figyelt kérdés
Tudom h senki sem szimmetrikus és a fenék két fele is eltérő lehet... De engem nagyon zavar hogy az enyém ilyen :SS biztos, hogy mások nem veszik ezt észre, meg nem ezt nézik... de mit lehet tenni, hogy ne legyen ilyen?:((

2012. dec. 16. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fenekem egyik fele tökéletesen egyforma a másik felével :) Veled valami baj van!
2012. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Senkinek sem tökéletesen egyformák a páros testrészei, kisebb-nagyobb eltérések mindig előfordulnak. Tenni nem nagyon lehet ellene, esetleg plasztika, de az elég drasztikus, na meg baromi drága, így ilyen apróság miatt nem ajánlanám. Barátkozz meg vele, és ne aggód, ha nem kifejezetten ezt vizsgálja az ember, szerintem fel se tűnik ;)
2012. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sorry, ne is foglalkozz vele.

Szórakoztak a fiókommal.

2012. dec. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aha.. hát igazából mondom nem durva... :) csk idegesít
2012. dec. 17. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!