Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Téli szünet alatt 10 kiló?

Téli szünet alatt 10 kiló?

Figyelt kérdés
nem ennék semmi lisztet meg zsírt és mozognék sokat. lehetséges?
2012. dec. 19. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Maximum akkor, ha nálatok 3 hónap a téli szünet, de ezt kétlem...
2012. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Esélytelen, maximum ha koplalsz de azzal tönkre vágod a szervezeted.

Téli szünet alatt karácsonykor esélytelen a fogyás, karácsonykor jön a legtöbb finomság, süti hegyek, kaja hegyek, szaloncukor, és lehet ajándékba is kapsz valami édeset, nem tudhatod.

Én már előre elkönyveltem magamba hogy januárba +5 kiló minimum rám fog jönni. 24-én családdal kaja, 25-én ebéd a nagyszüleimnél. utána vacsora a barátnőméknél. 26-án szintén vendégségbe leszünk a sógornőméknél aki imád főzni, meg sütni, hát ott is lesz majd mit enni. 2 ünnep között akkor a maradékokat befalatják velünk, majd szilveszterkor házibuli kaja plusz sok alkohol aztán kitudja. Ha te ezeknek ellen tudnál állni akkor ha mondjuk nem csak téli szünetben hanem mondjuk több hónapig így csinálnád hogy mindig eszel de keveset és változatosan mindenből egy kicsit akkor csak úgy repülnek le a kilók.

2012. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért sietsz annyira? Minimum 2,5 hónap kell hozzá, hogy egészségesen lefogyj. Ha fogynál is 10 kg-ot ennyi idő alatt, nem sok zsír menne le abból, amit leadnál. Meg jön a karácsony, és akkor is mellőzni akarsz minden finomságot, és szét mozogni magad? Pont ebben az időszakban akarsz ennyire bekeményíteni? Én pihenek a téli szünetben, feltöltődök kicsit energiával, és nem diétázok, de azért nyilván degeszre sem eszem magam.
2012. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, ha téli álmot alszol. :P Álmodozni jó.
2012. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, ha kb. fél év a téli szünetetek, akkor mindenképp. Egyébként meg annyira esélytelen a dolog, hogy eszedbe ne jusson megpróbálni sem. Akármit csinálsz, még ha anorexiássá válsz, vagy hánytatod magad, akkor sem fogsz kb. két hét alatt tíz kilót leadni, ez egész egyszerűen fizikai képtelenség.

Magát a fogyást elkezdheted persze (habár nem pont karácsonykor a legegyszerűbb...), de kizárólag akkor vágj bele, ha kitartó és türelmes tudsz lenni, mert az ilyesmihez idő kell. Ha csak végig hisztized, és naponta méregeted magad, akkor tegyél magadnak egy szívességet, és inkább felejtsd el a dolgot.

2012. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Nem lehetséges, minimum 2-3 hónap kell, súlyodtól függően.

Nekem 2 hónap volt 10 kiló leadása, 107-ről indultam.

Ne sanyargasd aztán magad, és kitartást!

2012. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!