Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normalis, hogy bar fogytam es...

Normalis, hogy bar fogytam es 68 kg vagyok a 183 cm hez, megis nagyon kövér vagyok?

Figyelt kérdés

2012. dec. 21. 23:00
 1/6 SzilKa ***** válasza:
100%
Valszeg löttyedt vagy. Sportolj is, ne csak diétázz.
2012. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
heti 6x futok egy orat,4x erositek 45 percet,4x uszom egy orat. plusz neha insanity(eleg kemeny edzes 45-60 perc) t megcsinalom.heti egy ket alkalommal, &ha marad idom. ennyi nem eleg? egesz eletemben sportoltam es imadom,csak mert nem latszik. az intenzitassal nincs baj szerintem.eleg faraszto minden edzesem.
2012. dec. 21. 23:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tönkre fognak menni az ízületeid. Minek kell ilyen agyatlanul megerőltetned a tested? Táplálkozz rendesen, és akkor le fog menni a tetzsírszáazlékod az optimális szintre. De ne az ízületeidet bäszd tönkre.
2012. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 intrepid ***** válasza:
Tegyél már fel egy ki*aszott fotót, a magasságodhoz jó a súlyod, azt írod izmos is vagy, nem létezik, hogy kövér lennél.
2012. dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért nem épül az izmod ennyi erőlködés után sem, mert nem viszel be elég fehérjét. Mit eszel egy nap?
2012. dec. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha fehérje megvonásosan eszel,akkor lehet,igen.

még ennyi edzés mellett is.

2012. dec. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!