Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges, hogy a...

Hogyan lehetséges, hogy a testzsírszázalékom normális, a testtömegindexem viszont magas és kövér is vagyok?

Figyelt kérdés
A bmi-m 26-os, a testzsírszázalékom pedig 18,4-18,6%(nőknél 20%ig normális kategória) Az adataimat leírva durván hangzik egyébként: 176 cm, 81 kg. Két helyen, két géppel is megmérettem ma a testzsíromat, és 2 tized pontossággal ugyanannyit mutatott mindkét gép. De én ezt nem tudom elhinni... Kövér vagyok.
2012. máj. 30. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
A BMI elavult, mint a fene, semmire se jó.
2012. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet, mert nem tudom elhinni, hogy ilyen tzs% mellett valaki kövér legyen.
2012. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek a kalkulátorok elég haszontalan dolgok, pont most bizonyítottad. Meg egyébként is, ha kijön eredménynek, hogy mennyire egészséges vagy, a tükörben meg nem tetszik a látvány, akkor legyintesz, hogy a kalkulátor szerint jó vagy úgy? Nem hinném.
2012. máj. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, géppel mérette, nem kalkulátorral számolta ki...
2012. máj. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kép: [link]
2012. máj. 31. 07:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy 81 kg vagy.


Kövér??? Már-már sovány vagy, de marha csinos. Gratulálok!


23/N

2012. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz a mérleged.

Kizárt, hogy 81 kiló legyél ilyen magassághoz. Oké, hogy van rajtad izom, de szerintem 65-nél nem lehetsz több!


Mérlegelni hol szoktál?

2012. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sajnos TÉNYLEG 81 kg vagyok. Az otthoni mérlegem is ezt mutatja, meg tegnap testsúlyt is mérettem. Igaz ami igaz, jócskán van rajtam felesleg, de nem érzem annyira rettentően kövérnek magam, viszont ezek az adatok borzasztóak.
2012. máj. 31. 14:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép vagy! Egyáltalán nem vagy kövér!
2012. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!