Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezt elkezdem, lefogyhatok?

Ha ezt elkezdem, lefogyhatok?

Figyelt kérdés

Pajzsmirigy betegségnek köszönhetően feljött (hirtelen) 20-25kg. (63kg-os nő voltam előtte)

Kínzó fájdalmaim vannak, de ha elmúltak... és ha megpróbálom elkezdem ezt napi rendszerességgel (persze egészséges étkezéssel - zöldségek, gyümölcs, gabona... kis adagok), akkor lefogyhatok? Mennyi idő alatt?

-->

10 perc ellipszis

60db felülés

50db guggolás

10db kitörés

10 perc szobabicikli

Kick-box itthon boxzsákkal vagy anélkül

60db felülés

10 perc ellipszis

Súlyemelés


(ez egymás után sorozatban minden nap/ha sikerül/)



2012. dec. 22. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem eszel húst?
2012. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amúgy az étrendtől függ, nem tudjuk megmondani, hogy fogyhatsz-e, és hogy mennyi idő alatt. Ha teljesen oké az étrend, grammra pontosan ki vannak számolva a tápanyagok, akkor heti 0,5-1 kg fogyás a normális.

Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm szénhidrát. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojásfehérje. Szénhidrát: zöldség, zab, rizs, teljes kiőrlésű kenyér. Étkezz gyakran, 5-6-7 étkezés is simán belefér. Vacsorára csak fehérjét egyél. Igyál 2-3 liter vizet.

Edzésnek jó lenne valami hosszabb ideig tartó aerob edzés, az ellipszis tréneren eddz 30-40 percig legalább.

2012. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sajnos a kaján múlik a fogyás, min. 60%-ban.


az edzésben meg a zsírégető pulzusszám, amit elérsz, és tartasz min. 40 percen át.

2012. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A kaján? Én amikor megláttam a diétámat, ami ki lett írva, nagyon furán néztem és be sem tartottam. Sok csokit és zsíros kajákat is eszem. Tobbszor eszem naponta. Megdoglés nélkul 2,5 hónap alatt fogytam 7 kilót.

A zsírégeto pulzus folé mentem. Ha tartod a zsírégeto pulzust akkor az alatt a 40 perc alatt tobbet elégetsz mint ugyanennyi ido alatt nagyobb fokozaton, de ennyi. Minál magasabbra mész annál tovább éget a szervezeted, tehát "hosszabb ideig" ég nagyobb intenzitáson a zsír. Vagy valami ilyesmi.

Persze kajától is fugg, de gondolom az egyérelmu, hogy kevésbé zsíros osszetevokbol rakod ossze a kajádat.

2x 45perces tornaóra suliban, 3x 30 perc futás aztán kb fél óra gyúrás, 1,5 óra intenzív kosarazás, tobb séta a megszokottnál. Ez a heti programom. Ha nincs suli akkor csak futás, gyúrás, gyaloglás. A fogyást sokan túldramatizálják, nem lamentáln kell, hanem csinálni! Sok szerencsét!

2012. dec. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
le.
2012. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!