Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyhatok? Többi lent.

Lefogyhatok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13 éves vagyok (165cm és 65kg) nagyon szeretnék lefogyni 6-7 kilót. A fehér kenyeret abonett kenyérre váltottam és naponta eljárok fél órát futni emellett heti 2x kéilabda edzésem van. Vacsorázni nem szoktam.. Minden nap eszek egy almát(gyümölcsöt) vagy valami zöldséget illetve a zsíros ételeket is kerülöm.Mit tegyek még?

#fogyókúra #lány #abonett kenyér
2012. nov. 27. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne fogyni akarj, csak mozogj sokat! Emellett táplálkozz vegyesen.
2012. nov. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az abonett nem sokkal értelmesebb mint a kenyér. Valamennyit segíthet, mert sok levegő van benne - tehát egy szeletben kevesebb a szénhidrát, ergó szénhidrát bevitelt csökkentesz vele, ez jó. Ha zöldségeket eszel helyette, az még jobb!

Este vacsizz, mindig húsokat és zöldségeket egyél, ezek változatos életek mivel minden változatos tápanyag megtalálható egy zöldség+hús étkezésben. A zsírok fontosak, de még csak nem is hizlalnak.


Cukros, tejes ételekről nem volt szó. Azért, mert nem eszünk ilyeneket :)

2012. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2012. nov. 27. 18:15
 4/5 Misa-Misa ***** válasza:
Ha még hatékonyabb fogyást akarsz elérni akkor ajánlom az almaecetet ..pár csepp belőle egy pohár vízbe evés után.
2012. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Misa!

Misa Misa, Misa, Kedves Misa!

Van bármilyen bizonyított alapja annak, hogy az almaecet bármiért is jó lenne fogyáshoz?

De most komolyan kérdezem, nem azért mert te éppen ittál amikor lefogytál, tehát komolyan, van valami elmélete annak hogy miért jó fogyáskor az almaecet? Mert elvileg ecetsav meg némi ásvány van benne, ezektől azért nem fogy senki jobban.

Tanítasz nekem újat?

2012. nov. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!