Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sok volt ez így karácso...

Nagyon sok volt ez így karácsony napján?

Figyelt kérdés

Már november eleje óta diétázok, tényleg szigorúan betartottam mindent a candida diéta szerint, és le is adtam jó pár kilót, mivel egyáltalán nem eszek cukrot, se finomlisztet. Előtte nagyon sokáig szenvedtem bulimiától, falásrohamaim voltak felváltva koplalós napokkal, de mióta tartom a diétát, szinte egyszer sem jött elő (vagy legalábbis nem olyan erősen), képes vagyok többnyire kontrollra és normálisan étkezem.

Viszont mióta itthon vagyok megint ma pl reggelire megettem 3 vékony szelet mákos kalácsot, aztán ebédre csak kölest ettem mellé egy-két kanál rizzsel és kevés pörkölttel a tetején, uzsira maradék kölest (kistányérra) kis szelet töltött hússal - csak hogy megkóstoljam - aztán pár órája bekattantam és megettem vagy 6 szelet mákos kalácsot, 2 teljes tábla csokit és egy kis zacsi (45g) tönkölybúzalisztes ropit.....

Így, hogy eddig keveset ettem ennyitől ugye nem szedek fel plusz kilókat?? Végre olyan jó vékony is lettem, ráadásul már kezdtem kigyógyulni :(



2012. dec. 24. 18:34
 1/7 A kérdező kommentje:
tegnap teljesen rendben voltam, nem ettem sokat, csak amennyire szükségem volt
2012. dec. 24. 18:37
 2/7 anonim ***** válasza:

egyszeri botlás volt, MOSTANTÓL újra szépen egyél.


meg igyál meg egy nagy pohár citromos vizet, az jó az emésztésnek.

2012. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Karácsonykor ereszd el magad élvezd az ízeket, ünnepek után is ráérsz fogyózni tovább, egyszer élünk ki kell használni ebbe a pár napba nem halt bele senki, és majdnem egy teljes éved lesz bepótolni azt amit kihagytál, ne aggódj nem kell ezt túlspirázni!
2012. dec. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

csak utálok csokit kapni, mert mindig egyből bevágom az egészet

általában inkább gyorsan elajándékozom

2012. dec. 24. 20:39
 5/7 A kérdező kommentje:
ééés tényleg nem dől össze a világ... ma reggel ugyanannyi kg vagyok, mint tegnap, és semmi bajom :)
2012. dec. 25. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne stresszeld magad ezen, mert akkor még többet eszel (én legalábbis így vagyok, ráadásul itt az államvizsgám is, még többet idegeskedek.)


Én nyáron fogytam 9 kilót, és nagyon nem szeretném visszaszedni, ezért sokszor túlságosan is rettegtem a kajálástól. Bevallom, sokszor túlzásokba estem. (Holott néha kisebb elcsúszásokkal tudtam tartani a súlyom, hiszen sportolok mellé.) Nem szabad ennyire elkeseredni, meg bűntudatot érezni, én nem így szeretném élni az életemet.Megtörtént, és? Jól esett. Most már az kell, hogy megálljt parancsolj, visszaállsz a diétára, és minden rendben megy tovább. Nincs baj! :)

2012. dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha 1-2 napra elengeded magad. Amúgy is nagy ünnep a karácsony, sokak számára az év tetőpontja. Ilyenkor együtt a család, a rokonság, hát persze, hogy rengeteg a finomabbnál finomabb süti.

Csak ne váljon szokássá a túlevés, mert akkor a diétának annyi.

2019. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!