Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kedves Anorexiások/volt...

Kedves Anorexiások/volt Anorexiások ti h bírjátok/bírtátok ki kaja nélkül egy napig vagy akár napokig?

Figyelt kérdés

kíváncsi vagyok ennyi az egész,nem fogok lehurrogni senkit tudom h az anorexia nagyon komoly betegség csak kíváncsi vagyok mer el nem tudom képzelni h megy ez...

előre is köszönöm a segítségeteket


2009. aug. 25. 01:55
1 2
 11/11 Dettina23 válasza:
Ex vagyok ;hát nagyon egyszerű ehhez Nagyon nagyon nagyon nagy önutálat kell.én a végén már a. Nyaralás is inkább kikoptem minthogy lenyejjem....... És ennek oka van......bármi lehet nálam az volt hogy nagyon sok ruhát meg mindent kaptam aztán hirtelen nem kaptam és gondoltam ha vékonyabb lennék akkor is minden szép lenne rajtam.........nehéz a csontom és hizekony vagyok 156/36 lett a vége.... Mostmar 158vagyok ;)
2014. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!