Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kedves Anorexiások/volt...

Kedves Anorexiások/volt Anorexiások ti h bírjátok/bírtátok ki kaja nélkül egy napig vagy akár napokig?

Figyelt kérdés

kíváncsi vagyok ennyi az egész,nem fogok lehurrogni senkit tudom h az anorexia nagyon komoly betegség csak kíváncsi vagyok mer el nem tudom képzelni h megy ez...

előre is köszönöm a segítségeteket


2009. aug. 25. 01:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell anorexiásnak lenni, hogy kibírd, egy sima fogyózó és egy anorexiás ugyanúgy ki tudja bírni. Egy csomóan csinálnak 3-7-10 napos méregtelenítő léböjtkúrákat. Elhatározzák, hogy ez fontosabb, mint akármilyen íz a szájukban.
2009. aug. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Én tavaly nyáron estem bele ebbe a nagy fogyokurába olyan szinten hogy a végére már menstruációm se volt tőle..172 cm 55 kiló voltam.És alig ettem mert már ugy hozzászokott a szervezetem nem is voltam éhes a végére mellette rengeteget sportoltam.Amit ettem az viszont csupa jo kaja volt sok gyümölcs zöldségek husok nagyrészben.Mostanra 60 kiló lettem és vége ennek az anorexiás korszakomnak.
2009. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy egy x idő után összeszűkül a gyomor, és nem kívánja az ételt. Van akinél ez több idő, van akinél ez kevesebb. Nekem pl. gyorsan összeszűkül, tehát figyelnem kell arra, hogy egy keveset egyek, mert ha pl. egy napig nem eszem,akkor akár 2-3 napig nem is kívánom az ételt.
2009. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarok egy-két napig enni, először is elhatározom magam, aztán ha megkísért, játszok az étellel, sütögetek, de a kutyának, vagy megrágom és kiköpöm. :(

Gyakran viszont nincs is étvágyam.

2009. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
én ugyan nem vok anorexiás bár sokan azt hiszik:D de nekem pl az volt a gondom h alapból genetikailag nem vok nagyon hajlamos a hízásra szal akármit akármikor bármilyen mennyiségben zabálhattam és nem híztam tőle csak átlagban éven 2-3 kg-t meg sokszor lusta is voltam enni és egy idő után nem hiányzik a kaja most kb egy éve kezdtem el hízni ha ez ennek nevezhető 2hónap alatt 3kg :D
2009. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2009. aug. 25. 21:59
 7/11 anonim válasza:
Én ha nagyon éhes vagyok teliiszom magam lehetőleg szénsavas ásványvízzel, vagy valami gyümölcsöt eszem, vagy uborkát. Ha meg szédülök, akkor 1-2 kiskanál mézet. De már változtatni akarok (anás-miás vagyok 1,5 éve) 53 kilóról fogytam le 37-38 kilóra, a 164 vagy 165 centimhez, de én nem bírom kaja nélkül valami sokáig...
2010. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
értem én is vagyok vele,én lassan 2 éve vagyok anorexiás,de most javult az állapotom...
2010. jan. 31. 00:14
 9/11 anonim válasza:
Nemrégiben akadtam egy nagyon jó, ezzel foglalkozó oldalra, ha gyógyulni szeretnél vagy csak érdekel, érdemes megnézned, a címe: [link] én ajánlom mindenképpen figyelmedbe :) am az utolsó válaszoló voltam, a 1,5 éve anás-miás.
2010. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
okés köszi
2010. febr. 16. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!