Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bomba alak: testalkat kérdése...

Bomba alak: testalkat kérdése vagy kemény munka eredménye?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból: van-e kerekebb testalkat, amit csak bizonyos határokon belül lehet formálni, és mindig lesz rajta egy kicsivel több zsír a kelleténél vagy kemény munkával bárki képes elérni az ideális testzsír százalékot?
2013. jan. 3. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárki képes elérni, aki igazán akarja.
2013. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak a csontokon nem tudsz változtatni,bárki elérheti az "ideális"alakot csak nem mindegy hogy mennyi idő és kitartás kell hozzá
2013. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, közben rájöttem, illetve jobban átgondoltam, és rájöttem, hogy nagyon kemény munkával elvileg mindeniken sikerül(het). Nyilván egészségi állapottól azért függ a dolog.

Ezek szerint csak abban van különbség, hogy kinek mennyit kell dolgoznia ezért.

(Nekem például biztos, hogy iszonyú sokat, soksoksok lemondással)

2013. jan. 3. 21:22
 4/7 A kérdező kommentje:
A csontokon kívül még a mellméreten sem lehet változtatni természetes úton. A-s kosárból műtét nélkül sosem lesz C-s.
2013. jan. 3. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:

a tudatosságot és a hozzáértést azért a kemény munka elé helyezném,és akkor tudom azt állítani,hogy semmi akadálya,hogy annyi legyen a testzsírod amennyinek akarod.

és nem.

nincs benne "sok-sok" lemondás.

egy versenydiéta az tényleg kemény,de ott is inkább a procedúra része az.

megvenni,elkészíteni,időre megenni.

2013. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A lemondás mennyisége szerintem nézőpont kérdése. Vagy inkább akaraté? Ha valaki szereti az édességet, akkor szerintem nagy lemondás, ha a diéta alatt nem ehet. Mivel nem vagyok versenyző, nem tudom, hogy mit lehet enni a diéta alatt, de biztos vagyok benne, hogy sütit nem. Itt is olvasom sokszor, hogy ki kell iktatni a cukrot, a fehérlisztet, a tésztát - aki ezeket szereti, annak sok lemondással jár.
2013. jan. 4. 08:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg bárki által elérhető, gyakorlatilag meg nem. Mert akinek eleve olyan az alkata, vagy könnyen fogy, és könnyen nő az izomzata, annak kicsi erőfeszítés is elég. Aki meg hízékony alkat, ráadásul enni is szeret, annak lehetetlen. Én sajna ilyen vagyok... :(((
2013. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!