Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, ha...

Szerintetek az normális, ha 160 cm vagyok, lány és 53 kg?

Figyelt kérdés

Szerintem csak egy kicsit sok, ugyanis van rajtam egy kis súlyfelesleg amit legszívesebben eldobnék magamról.

Szerintetek pont jó, csinos vagy dolgozzam le?



2013. jan. 5. 22:11
 1/4 anonim válasza:
pont jó ebből már nem kell fogyni szerintem :)
2013. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem tudjuk, hogy csinos vagy-e. Normális a testtömeg, de mivel feltetted ezt a kérdést, biztos van rajtad zsírfelesleg, amit szálkásító étrenddel és aerob edzéssel lehet hatékonyan eltüntetni.
2013. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én 158cm és 57,5kg vagyok, mégsem kövér. Ettől függetlenül a heti 4-6 edzés megvan.:)
2013. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek csak számok, lehet neked pehely súlyú csontod és akkor tényleg van rajtad felesleg, de lehet nehéz csontod is, akkor viszont pont jó az alakod. És az izom is nehezebb mint a zsír, ezért nem lehet csak a számokra támaszkodni.
2013. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!