Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg hízlal a banán?

Tényleg hízlal a banán?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy magas a cukor tartalma. De sok helyen olvastam már ezt is, hogy nem hízlal. Olyan diétába kezdtem, hogy csak mentes vizet iszok, facsart citrom levével, és zöldségeket, gyümölcsöket. Néha sótlan rizst, és natúr csirkemellet. Belefér néha a banán is? Mert imádom.
2009. aug. 27. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
A szénhidrát tartalma elég magas. Viszont elég durva fogyókúrát csinálsz, amibe simán belefér időnként egy banán. Minél több dolgot megvonsz magadtól, annál sikertelenebb lesz a fogyókúrád.
2009. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem, kétszáz kilósra hízol egy banántól...

Persze, hogy belefér! Sőt... Magas a rosttartalma, rengeteg kálium és kálcium van benne, ami nélkülözhetetlen a pajzsmirigy működéséhez, így segít abban, hogy ne kattanjon meg a pajzsmirigyed, és ne legyenek később gondjaid ebből a durva fogyókúrából...

2009. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Én is diétáztam... Szerencsére eredményesen :) a banán az én étrendembe is belefért akkor. Kevés mozgást igénylő aktivitáshoz napi 1200 kcal az ajánlott, egy banánban pedig 120 kcal van, szóval már csak számolnod kell.
2009. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem olyan durva, mert csak kicsit tisztítom a szervezetemet. nem fogom halálra éheztetni magam. Nekem is, meg a közérzetemnek is jót tesz egy kis böjt. Amúgy a testsúlyom ideális.
2009. aug. 27. 14:56
 5/5 anonim válasza:

csak akkor hízlal ha megeszed XD egyébként meg nyugodtan megeheted (valakik ezzek fogyiznak mert telít)

bővebben a [link]

2009. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!