Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így jó volt a napi étrendem?

Így jó volt a napi étrendem?

Figyelt kérdés
Ez így jó étrend volt tegnap? ettem reggel olyan 5-6-fele 2 vizes zsömlét. azt mondták az annyira nem hízlal... :D utána amikor hazaértem a suliból,16:00 körül főtt krumplit rántott májjal,amiről leszedtem a prézlit,és nagyon keveset ettem a krumpliból. Aztán 10-percenként ettem egy kisebb szelet almát 6-óráig, és 7-kor megettem 2-főtt répát. Persze megittam körülbelül 2liter vízet Nem régen kezdtem,de most már 1-almától annyira eltelek,hogy 1-óráig semmit se tudok enni. Így folytassam,és sikeres lesz a fogyókúrám? Köszönöm!!

2013. jan. 7. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

így azért ne folytasd:D

most fognak jönni a huu de fehérlisztesvizeszsömle, de nem baj ha azt etted csak ha tudsz tegyél bele sonkát, sajtot vagy főtt tojást és vmilyen zöldséget(sztem anyukádék tartanak el, tuti nem könnyű kijönni nektek sem a pénzből de ha ügyi vagy megtudod oldani olcsóbban is)

pl egy db főtt tojás 40ft hozzá zsemle és pl savanyúkáposztát is tehetsz bele az 200ft/kg vagy az uborka 150ft ez megvan egy hétig

zabpehely most az aldiban fél kilo 150ft ebből meglehetne a reggelid hozzá egy kefír 40ft és mondjuk 1-2db alma

két étjezés között nagyon sok idő, oszd el a reggelid egyél egyet reggel majd 12-2 között a szünetben a másikat

hát a rántott más nem a legjobb de nyugodtan ehettél volna belle többet is, mondjuk ah tudjátok inkább sütve meg mellé vmi kis ubi vagy haosnló

vacsorát ne hagyd ki ott is egyél

összességében véve sztem ehetnél több fehérjét és zöldséget is, meg többször

am nektek volt suli tegnapXD?

2013. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem jó, A vizes zsemle egyáltalán nem jó fogyokura szemponjából. Az hogy reggel 6-tól nem eszel délután 4-ig az lehet jó, de mikor újra eszel akkor többet kéne, leginkább zöldséget és húst. A 2 liter víz nem tudom elég-e. Hány kg vagy? Nem hiszem le hogy 1 almától el lehet telni :S :D Én ha éhes vagyok és azt eszem akkor semmire sem elég és még a savam is megnyomja.
2013. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A vizes zsömle hirtelen emeli meg a vércukorszinted, majd gyorsan esik is le ezt követően. Egyél helyette teljes kiőrlésű pékárut, zabkását gyümölccsel reggelire.

Reggeli után az ebéd nagyon messze van. Én beiktatnék oda egy tízórait.

Ebédre a máj nem rossz, krumpli helyett viszont lehetne zöldség. De máskülönben én is ettem ma krumplit(10dkg-ot, ami belefér az étrendembe egyszer-egyszer), nem vonok meg magamtól mindent ami jó, mivel csak ideig-óráig működik az ilyen "vonjunkmegmindent" táplálkozás, aztán jön a nagy zaba.

Miért eszel 10 percenként egy szelet almát? Ennek mi értelme? Egyél egyszerre normálisan, mi értelme folyamatosan termeltetni a nyálat, az agyat, gyomrot stimulálni?

Vacsorára pedig lehetőleg fehérjét fogyassz(hús, hal, túró). Ezekhez esetleg saláta, párolt zöldség, natúr joghurt.


Összességében nézve nem találom jónak az étkezésed. Kevés a fehérjebevitel, sok a szénhidrát, időben rosszul elosztottak az étkezések és hiányzik a 4-5x-i. Na meg a mozgás(bár lehet csak nem írtad, végül is étkezést kérdeztél).

2013. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!