Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a seggemről és...

Azleey kérdése:

Hogyan tudnék a seggemről és a combomról leadni hatásosan!?

Figyelt kérdés

15éves vagyok, 163cm és kb.58-60kg ! Főleg a seggemen és a combomon látható, nem vészes de nem szeretném hogy ott legyen a felesleg! Milyen étkezést és mozgást ajánltok, hogy a nagyját eltüntessem?

A válaszokat előre is köszönöm!


2013. jan. 8. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is, nem segg hanem fenék.

Másodszor pedig nagyon tudom ajánlani a Rubint Réka-féle fenék-comb erősítő tornát. Fent van youtube-on.

Kalóriaszámlálást javaslok, ennek olvass utána, ha nem tudod pontosan milyen. Én most kezdtem kb. egy hete és nagyon tetszik. Semmiképp se kezdd el magad éheztetni.

2013. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs helyi fogyás, még Rubint Rékával se. Szálkásító étrend kell: Sok fehérje(testtömegkilogrammonként 2-3 gramm), kevés(2-1 ttkg) szénhidrát. Emellett végezz aerob edzést, pl. futás, bicaj, gyors séta, lépcsőzés. Rubint Réka is jó.
2013. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
15 évesen azt javasolnám, hogy egyél, és mozogj! Nemhogy kövérnek, inkább soványnak tűnsz az adatok alapján. Szóval mozgás!
2013. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!