Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a combomról fogyni?

Hogyan tudnék a combomról fogyni?

Figyelt kérdés
Eddig sem voltam kövér, olyan átlagos voltam, de nem nagyon voltak izmaim. Elhatároztam, hogy kicsit formásodni szeretnék, és egy hónapja itthon szoktam tornázni, edzeni (jóga, aerobic, pilates). Sikerült lefogynom 56 kg-ról 54re, és sokkal jobb az alakom, a fenekem formásodott, a hasam teljesen lapos, nincs rajta zsír, kezd izmosodni. Már csak a combommal nem vagyok megelégedve, széles a csípőm és talán ezért is tűnik olyan vastagnak a combom. Most, hogy szoktam mozogni izmosabb lett a combom,de úgy gondolom, hogy így is nagyon vastag. :/ (nem ér össze a két combom ha összezárom a lábamat). Valami tipp esetleg? :)

2012. dec. 25. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az jött be ugyanilyen körülmények között, hogy négykézláb állva oldalra emelgetem a lábamat 30-30, vagy 50-50 alkalommal.

Ezen kívül ugyanígy hátra fele úgy, hogy elől teljesen felhúzom a hasamig. Szintén 30-30 vagy 50-50.

Szoktam még hanyatt fekve, a karomon félig feltámaszkodva emelhetni a lábamat úgy, hogy felhúzom (hajlítva) a hasamig, majd kinyújtva közelítem a földhöz, de nem teszem le teljesen. 30-30, vagy 50-50.

És ezt naponta 4-5 alkalommal.


Nem tudom, mennyire érthető így leírva, de remélem, azért valamennyire. :)


A lépcsőzőgépet is szeret(t)em, de attól sajnos csúnyán izmosodott a combom, pedig nekem is inkább a vékonyítás a célom. :(

2012. dec. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bartagabee válasza:
Nincs helyi zsírégetés. A tested csont, izmok, zsír és a bőr a zsák. Ajánlom ezt a könyvet, bárhol le lehet tölteni. Olvasd el az első oldaltól az utolsóig és megérted.
2012. dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bartagabee válasza:
Bocs, elfelejtettem a könyvet: Sárga kapszula
2012. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fuss
2012. dec. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!