Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok majd súlyttartani...

Hogyan tudok majd súlyttartani/fogyni azután, hogy visszamentem a kollégiumba?

Figyelt kérdés

Nyáron lefogytam 53kg-re,de most,hogy fél évkor mértem magam felmentem 60kg-ra!!! Most 56/57 kg között vagyok.

Reggelire lekvárt,mogyorókrémet,felvágottat kapunk fehér kenyérrel, jogurttal,cukrozott teával.

Ebéd rántott húsok, csirke/zöldségleves, gyümölcs vagy puding/süti

Vacsora spagetti, pizza, tészta

Ott nem tudok edzeni és nincs is rá időm. Külön kaját nem lehet kérni. Mit csináljak? Nyáron ismét fogyjak le??

15L/57



2013. jan. 10. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg kiválogatni, pl. ebből a reggeliből edd meg a felvégottat, a joghurtot és a lekvárt, a többit meg hagyd ott. Este a tésztákról edd le a feltétet (egy kevés tésztát azért ehetsz hozzá), a tészta nagyját meg hagyd ott.
2013. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg a koli, gondolom nem börtön, hogy nem lehet kimenni egy boltba vásárolni, legalább vacsira ehetnél gyümölcsöket, joghurtot, ilyesmiket.Vehetnél telljes kiörlésű kenyeret, reggelire a felvágott mellé.
2013. jan. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Második: Ezt én is tudom,de ha még plusz költenék kajára,akkor már érdemesebb lenne buszoznom. Azért választottam a koleszt,hogy több időm legyen tanulásra.

2013. jan. 10. 09:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden héten viszek be gyümölcsöt :)
2013. jan. 10. 09:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez szívás. Örülj hogy nem halsz éhen, lekvárral és kenyérrel, joghurttal nem lehet mit kezdeni, ahogy pizzával sem. Nyilván cukros lötty helyett tudsz vizet inni, de ez nem sokat segít..


Fogd fel kihívásnak, a túlélésért bármit megeszik az ember (még a spagettit is). Ha nem tudsz zöldségeket enni, tényleg csak lisztes-cukros kajákhoz jutsz, eleve tápanyaghiányod lesz, a mennyiséget nem nagyon kéne visszafogni.. biztos nem tudsz beszerezni egy fej káposztát? Többet érne mint a reggeli vackok, ebédre lehetne többnyire hús + zöldség, vacsorára zöldség..

2013. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!