Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem 2 szelet kenyeret...

Megettem 2 szelet kenyeret májkrémmel, és kb 12 db töpörtyűvel, hány kalória lehetett? :S

Figyelt kérdés
Tudom, elrontottam. Mit egyek a nap végéig, h holnapra ne legyen negatív eredménye?

2013. jan. 11. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudni kellene a tepertő súlyát, akkor tudnák, hogy hány kalória volt. 1 dkg tepertő kb 83 kalória, 1 szelet fehér kenyér 189 kcal, de 37 gramm a szénhidrát tartalma, ami nagyon sok.

A májkrém milyen volt sertés, kacsa, liba? 1dkg sertés májkrém 21,5 kcal.

2013. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kacsa. A tepertőt nem mértem, de azok a piacon kapható kis darabok, abból ettem vagy 12-t. Egy körülbelüli kalóriának is örülnék! :)
2013. jan. 11. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Most ennyi hiba nem nagy dolog... nyugi kell egy kis zsír a szervezetbe, csak nyilván diétánál nagyon kevés. Ez nem fog befolyásolni semmit, ha a többi napon rendesen betartod a diétát. Legközelebb meg kétszer gondold meg, hogy biztos kell-e neked az az étel. Ha diétázol ne is vegyél ilyen kajákat :D
2013. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Ez fog holnap reggelre valamit változtatni a súlyomon, ha ma már csak salátát, meg ilyeneket eszem?
2013. jan. 11. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy nap az nem oszt nem szoroz, maximum csak akkor, ha minden harmadiknapra beszúrsz még plusz két ilyet. Egy naptól nem lesz a következő napra negatív eredmény, nem 1 naptól hízol. Maximum ma ha még teheted mozogj valamit, és egyél salátát nyugodtan, fehérjével.
2013. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így tettem, köszönöm! :) Igazából nem fogyózni akarok, vékony vagyok szerencsére, inkább súlyt tartani szeretnék.
2013. jan. 11. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!