Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az 'Insanityről'...

Mit gondoltok az 'Insanityről' valóban annyira jó, mint amennyire azt a reklámok mutatják? Esetleg már van valakinek tapasztalata vele?

Figyelt kérdés
Fogyni is lehet vele? 15/L
2013. jan. 12. 16:32
 1/7 Awful11 ***** válasza:
8%
Átverés! Fogyni csak rendes szálkásító étrenddel és aerob edzéssel lehet!!
2013. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Mi az átverés első hozzászóló??? Bmeg minek írsz ekkora hülyeséget de komolyan?

A kérdés feltevőjének: az insanity a legjobb a fogyásra és az állóképesség fejlesztésére. Naponta csupán fél órát kell mozogni, és fogysz tőle rendesen. Persze mellé rendesen kell enni, anélkül nem fog fogyni senki.

A lényeg hogy keményen nyomd le azt a fél órát.

Nem hülyeség az insanity, nekem nagyon sokat segített.

2013. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Awful11 ***** válasza:
Bocsi elnéztem, rosszul olvastam, azt hittem a kérdező is egy "fogyasztószertől" akar fogyni. Ez jó mozgásnak, de a legfontosabb a jó étrend, az nélkül nem fogsz fogyni!!
2013. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jó, de nyírja az ízületeket. jó cipő nélkül bele se kezdj.


amúgy a lényeg a kaja.

2013. jan. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is csináltam az insanityt (betegség miatt sajnos nem végig) és többen a baráti körömből. Az nem igaz, hogy csupán fél órásak az edzések, persze van olyan is ami annyi, de van hosszabb is, de ez lényegtelen szerintem. Nagyon nagy kitartást igényel, nagyon fárasztó, de az az érzés amikor végigcsináltál egy edzést semmihez se fogható :) Ha előtte nem sportoltál semmit, akkor nemigazán ajánlom, de veszíteni nem hiszem hogy tudsz vele. Igen a jó cipő nagyon fontos!!!
2013. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
utolsó vagyok: elfelejtettem írni, hogy jól írják az előttem szólok, hogy fontos az étkezés is, ugyanis 60-70%-ban az a felelős a fogyásért. Akikről tudom, hogy végigcsinálták, azokon látható az eredmény, formásabbak, izmosabbak és akinek fogyás is ovlt a célja az fogyott is látványosan :)
2013. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az előtte utána képek szerintem túlzóak. több idő kell.
2013. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!