Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az almaecetes fogyókúra...

Az almaecetes fogyókúra mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan annyira, mint a zöld tea fogyókúra, a citromlé fogyókúra, a csípős paprika fogyókúra és az összes többi.
2013. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezeket unatkozó, zabagép háziasszonyok találják ki, akik a femina.hu-t szerkesztik. A célcsoport a többi zabagép háziasszony, akik gyorsan, minden erőfeszítés nélkül le akarnak fogyni. Az ilyen 'diétákkal' veszítenek is 5 kilót a testtömegükből, örülnek, mint majom a faszának, de nem értik, hogy miért nem néznek ki jobban. Azért, mert nem alkalmasak zsírvesztésre ezek a fogyókúrák. Le lehet adni velük pár kiló vizet, izmot, ami aztán vissza is jön(zsír formájában)
2013. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én csináltam 1-2 hétig tovább nem bírtam...így is minden egyes ivásnál majd elhánytam magam úgy kellett visszafognom magam :S semmit nem ért
2013. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
reggel mikor felkelek iszok egy pohár almaecetes vizet reggeli előtt 15 perccel, aztán ebéd előtt és lefekvés előtt, szerintem tisztitja a szervezetem én legalábbis ezt érem, tuti serkenti az emésztésem valamilyen módon, az s biztos, hogy nagyobb mennyiségben megfosat de rendesen...:D és akinek meg nem ízlik valami minek kényszeríti magára??? úristen sok fogyatékkal élő ember...mozogni kell, meg nem enni a sok szemetet és utána lehet keresni kiegészítő lehetőségeket...de ha valami nem esik jól az csak ártani fog...-.-'
2013. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!