Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Találtam otthon egy ütvefúrót....

Találtam otthon egy ütvefúrót. Ha naponta 10 percet szánok asztfaltörésre, az megegyezik a Flabelos vibrációs gépek használatával? Csak mert ez ingyen van :D

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg hasonló eredményekre számíthatsz.


Kérdés, hogy a semmi az értékelhető eredmény-e? :D Ezt még át kell gondolni.

2013. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A semmi is valami :D Csak mert barátnőm másfél hónapja szerencsétlenkedik azokon a placsnikon, aztán max a pénze fogy :D

Gondoltam én megoldom sufnituningba :D

2013. jan. 14. 11:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha most az ütvefúróval feltöröd a betont, tavasszal pedig elkezdel helyette új járdát betonozni, egész jó kis fogyókúra lesz! A pénztárcádat biztosan lesoványítja az újrabetonozás költsége!
2013. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Erre is van megoldás, lehet példát venni a tezsvírektül, cementet kölcsön lopni is lehet, az olcsóbb! (Csak semmi rásszizmus, mert az milyen lenne már).



Egyébként, egy kis önsajnálat. Flabélos, én a közelünkben utána kérdeztem a flabélosnak, nos az ismerősi körben az terjedt el, hogy én durva és brutális, erőszakos módon beszéltem szegény fitneszes nénivel. Na most én tudok durván írni, de sosem törném össze szemtől szemben egy nő lelkivilágát, még bennem is van jóérzés, ha ez nem is látszik az írásomból.. szóval én lettem a rosszfiú, aki beszól mindenkinek, parasztul beszél..

Olyanok szemében, akik elvileg híztak a flabélos edzések mellett.


Én elfogadom, hogy a világon minden rendben van, és bennem van csak hiba! xD

2013. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazán sajnállak kedves utolsó. Általában mindig azok a rossz, gonosz, csúnya emberek akik nem tudnak beleharapni a hülyeség horgába és a realitás talaján maradnak.

Ergo nem hiszik el azt az országos marhaságot, hogy 10 perces szerencsétlenkedés felér 50 perc kőkemény akaraterővel és izzadással tarkitott edzéssel...

2013. jan. 14. 12:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, honnan lopod az áramot, hogy ingyé van? :)
2013. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, még nem tudom, de karácsonykor két szomszédunknak is fényárban úszott a háza... majd az egyiktől kérek kölcsön :P
2013. jan. 14. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!