Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit javasolnátok erre?

Mit javasolnátok erre?

Figyelt kérdés
Hát az van, hogy a testsúlyom ideális aránylag, kb. 2 kiló fölösleg lehet rajtam. De fogyni szeretnék mindenhonnan, szóval egy 4-5 kilót úgy, hogy a hátam,vállam,karom stb, szóval mindenhonnan menjen le. az édességtől nem hízok, töménytelen mennyiséggel is meg tudok enni, akkor sem, de nem tudom mit kéne csinálnom, hogy leadjam ezt a pár kilót úgy, hogy az édességet nem vonom meg magamtól (persze itt most napi 3-4 kocka csokiról beszélek, nem 2 tábláról, mint eddig).

2013. jan. 19. 17:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és 17 évesen nagyon károsak lehetnek a fogyasztó szerek/tabletták? Vagy inkább teát vegyek?
2013. jan. 19. 17:27
 2/5 anonim ***** válasza:
mozgás. ha egyébként sincs rajtad sok felesleg, mint írod is, a legjobb alakformáló a mozgás. iktass be heti 3-4 edzést és akkor maradhat a pár kocka csoki, de akkor az tényleg csak pár kocka legyen.
2013. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha az egészség oldaláról közelítjük meg,akkor nincs ilyen,hogy ideális testsúly.

ideális testzsírszázalék ami van.

javaslom mérd meg,valószínűnek tartom,hogy kiábrándító lenne az eredmény számodra.

az meg eléggé érthetetlen dolog,hogy változni szeretnél,de közben meg továbbra is édességgel fertőzni magad,de ez a hibás nevelés számlájára írható kiskorúaknál elsősorban.

mit csinálj?

kezdj el sportolni edzés keretében,olyan helyen,ahol edző vezeti a tevékenységet,hogy ne tudd elsunnyogni.

2013. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sportolok rendszeresen.

hogy érted, hogy kiábrándító lenne?

2013. jan. 19. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:

úgy értem,hogy lehet,hogy a viszonylag ideális testsúlyod ellenére magas lenne a testzsír%.

ami a rossz testkompozíció jele lenne egyértelműen,a zsíros csontvázé.

persze remélem nem így van:).

mérd meg és megtudod.

egy 17 éves szép,egészséges lány testzsírja kb 17-22%.

2013. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!