Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a vacsorátok nap mint nap?

Mi a vacsorátok nap mint nap?

Figyelt kérdés

Elvileg zöldség + hús lenne az egészséges, de én ezt nem tudom megtenni. Naponta egyszer eszek húst ebédre 120-150 grammos csirkemellet, halat, sovány sertést, pulykát vagy marhát, esetleg csirkecombot vagy szárnyat.

Az, hogy ennél többször egyek naponta azt sajnos sem a pénztárcám sem pedig az étvágyam nem engedi.

Mit ehetnék vacsorára, ami nem hús és nem tejtermék?


2013. jan. 21. 10:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tojást ehetnék, de nem mindennap.
2013. jan. 21. 10:04
 2/13 anonim ***** válasza:
250 g zsírszegény túró az utolsó étkezésem (én nem vacsorának hívom, ahhoz későn van)
2013. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem egyél abonett kenyeret zöldségekkel vacsorára, jobb ötletem nincs, ha a húst és a tejterméket kilőtted :) (1. válaszoló voltam)
2013. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Oké, köszi a választ.

De mint írtam: Mit ehetnék ami nem hús és nem tejtermék?

2013. jan. 21. 10:12
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát ez az nekem sincs ötletem. Tojás volt az egyik, a fehérje turmixon gondolkodom 1,5 dl tej + 1,5 dl víz + 30 gramm por. Hogy az izmaimnak jó tegyek.
2013. jan. 21. 10:14
 6/13 anonim ***** válasza:
fehérjeturmixot, zsírszegény tejjel vagy vízzel.
2013. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Snidlinges vagy fokhagymás vajaskenyér (esetleg piritós), paradicsommal/paprikával, és egy bögre teával.
2013. jan. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne legyen tejtermék, de azért a fehérjeport részben tejjel öntenéd fel? Ha laktózintolerancia miatt nem eszel tejterméket, akkor válassz erjesztett cuccokat. Sovány sajt amúgy jó, túró is. De ha nagyon ellenállsz a tejtermékeknek, akkor tonhalkonzerv, de ha az túl drága, akkor mehet szardínia is, csak öntsd le róla az olajat. Persze halfilék is jók, de gondolom azt nem engedheted meg magadnak minden nap. Ami még olcsó a belsőségek: szív, máj, zúza.
2013. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Marad a párolt zöldség, olajon. Laktat, de nem hízlal. A mirelit franciasaláta alap kezdésnek nem rossz. Lehet mirelit zöldborsó is, vegetával ízesítve, petrezselyemmel.Ahogy leveszed a lapról, ráöntöd egy apróravágott almára.

Nem nehéz, jól alszol, könnyen emészthető. Majd gusztus szerint variálod. A lényeg, hogy legyen párolt valami, és ráönteni valami nyersre. Attól függ, mire vagy épp' hangolva. Lehet kiskockára vágott sárgarépa, uborka, vajretek, jégretek, karalábé..csak hagyma ne.(na jó, esetleg habkönnyű újhagyma)

Később, változatosság gyanánt mexikói keverék, vagy amire gusztusod van. arra figyelj, hogy némelyik ízvilága nem passzol az almához..


Tökéletes emésztés, jó alvás, jó kedv.

2013. jan. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Azért gondoltam a fehérje porra, részben tejjel felhígítva, mert már nem volt ötletem.

2013. jan. 21. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!