Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit javasoltok, mit reggelizze...

Mit javasoltok, mit reggelizzek így, hogy holnaptól ismét iskola, tehát nem nagyon lesz reggelente időm se elkészíteni, se leülni enni, de valami egyszerűet mégis kellene ennem, mi legyen az?

Figyelt kérdés

És az lenne a másik kérdésem,hogy mit vigyek iskolába,hogy éhes se legyek,rosszul se legyek(hajlamos vagyok rá sajnos)de mégse legyen hízlaló?

Légyszi minkét kérdésemre válaszoljatok!

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv!


2009. aug. 31. 10:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*egyszerűt
2009. aug. 31. 10:11
 2/15 anonim válasza:
92%
szia! én pont tegnap gondolkodtam el ezen! én úgy fogom csinálni, hogy veszek a 100 ft-osban egy kis ilyen átlátszó dobozt, reggel, vagy este összevagdosok répát, almát, gyümiket zöldségeket, és azt csipegetem ha megéhezek. ezeket este is megtudod csinálni, berakod a hűtőbe, és nem is barnulnak meg vagy ilyesmi. ezekben van elegendő cxukor is hogy ne legyél rosszul, egészséges, és nem is hízlal, mert felhasználja a szervezeted. (:
2009. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

És ezt mindet elviszed egy nap és egy tálkában vagy ezeket a gyümiket/zöldségeket javaslod és különböző napokon?

Ja és még azt szeretném kérdezni,hogy ha pl egy zsömlét eszek meg suliban az nem tesz valami jót,igaz?

Légyszi ne nézz hülyének,csak kíváncsi vagyok!

2009. aug. 31. 10:28
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

"holnaptól ismét iskola, tehát nem nagyon lesz reggelente időm se elkészíteni, se leülni enni"


Magyarázd már el hogy miért! Nem lehet fél órával korábban lefeküdni, majd korábban felkelni hogy legyen időd? Én fiú vagyok és iskolás létemre mégis napi 1 órát rá tudok szánni arra hogy főzzek magamnak kaját. Minden egyes nap.. Neked meg ezekszerint még főznöd sem kéne csak kinyitni a hűtőt és kajálni, légy már talpraesett és ne szerencsétlenkedj hanem oldd meg!

Egyébként pl zabpehely összekeverve mindenféle gyümölcsökkel (dinnye, banán, barack, alma), hozzádobva egy kis túró hogy fehérjét is egyél, meg ízesítésnek pár csepp méz. Megvan benne minden és finom is

2009. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Én is ezen gondolkodtam!

Eleinte még nehéz kiszámítani mi a legjobb,de ahogy látod az órarendedet majd látod,hogy mikor milyen kaja a legjobb.

Például ha dupla tesid van zöldség/gyümölcs nem lesz elég,szóval akkor szerintem vigyél szendvicset.Korpás zsömle,bele margarin,egy szelet sonka,paprika,uborka.Van benne szénhidrát,de egészséges,meg amúgy is torna órán ledolgozzuk azt:)


Szóval én amúgy én is a salátákra szavazok.Este összevágom a gyümölcsöket vagy zöldségeket beleteszem a dobozba,pár csepp citromlé és nem is barnul meg reggelre.Így reggel már csak elő kell venni be a táskába és kész is;)

Reggelire:

-teljes kiőrlésű kenyér/korpás zsömle sonkával paprikával,paradicsommal stb.

-gabonapehely.

-gyümölcs,zöldség

Illetve amiket eddig is ettél:)

14/L

2009. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 12 év alatt,meg a gimi alatt is mindig volt időm reggelizni,egyébként a nap legfontosabb étkezése,szóval nem ajánlatos kihagyni.Pirítós,tojásrántotta,gabonapehely,persze mindig változatosan,de negyed órából megoldható az egész!!!

Én suliba mindig szendvicset vittem,legjobb a teljes kiörlésű kenyér,vagy tönköly,mert az nem dobja meg hirtelen a vércukorszintet és nem leszel később rosszul az éhségtől!Én ha nem volt időm reggel,előző este készítettem el!

2009. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
a kisdoboz oké és simán kézzel eszitek v hogy? villát nem visztek mellé?
2009. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
és a saláta nem reggeli...(előző vagyok) inkább valami tartalmasabb kell
2009. aug. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

én sem szeretek fél órval előbb kelni, hogy reggelit csináljak, azért biomüzlit szoktam venni dm-ben vagy rossmannban (azért, ott mert sehol nem találtam olyat, ami nincs becukrozva, és nem is gusztustalan, mint pl sparos), és azt reggelizek.

suliban meg a szendvics jó sztem, esetleg barna kenyérből, de a tanuláshoz azért kell energia. azt este is megcsinálhatod, reggel csak ki kell venni a hütőből.

2009. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

10:32-es vagyok:

Természetes én mindig viszek hozzá villát,meg mellé egy szalvétát ha kell legyen.Ezt suliba viszem,de inkább szendvicset szoktam vinni,csak ha rám tör az egészségesebb életmód akkor viszek salit.

Reggel pedig tojást,kenyeret,felvágottat,paprikát,uborkát szoktam enni:)

2009. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!