Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amikor az ember diétázik,...

Amikor az ember diétázik, fogyózik, akkor másfél-2liter vizet kell meginni, ugye?

Figyelt kérdés

Ha kevesebbet iszunk meg mondjuk 1litert akkor kevésbé hatásosabb a fogyókúra? Szükséges meginni másfél-2litert, ugye?

Nem vagyok szomjas egész nap, és utálom a vizet, de a fogyókúra miatt kénytelen vagyok azt inni... de ha elhagyom mármint iszok csak nem másfél-2literrel akkor meg nem lesz olyan hatékony, ugye? ! :/


2009. aug. 31. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Másfél-2 l az a minimum lenne, akármikor, de attól bőven többet kéne. És a vizet igazából lédús gyümölcsökből, zöldségekből kéne bevinni, nem csapvízből meg ásványvizekből.
2009. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem, és nagyon fontos a folyadékbevitel (elsősorban bubimentes víz formájában),akkor is ha nem fogyózol.Ajánlott a napi 2- 2,5 liter!Fontos,hogy ne csak akkor igyál ha szomjas vagy,hanem próbáld meg úgymond 'rászoktatni' magad a rendszeres ivásra.Én is hasonlóképp voltam mint te, és mára már teljesen megszoktam.
2009. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
uh, én nagyon nem bírom a vizet :S ma megittam kicsivel több mint fél literrel, de tudom h muszáj még innom, és erőltetem is magamba, de kb már hányingerem van a víztől :S Szóval h ha ezt így folytatom akkor később már ezzel nem lesz gondom? :/ köszönöm az eddigi válaszokat
2009. aug. 31. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld így:

(ha suliba jársz)

minden szünetbn igyál meg 2 dl vizet, valamint reggel elinduláskor és ha hazaértél akkor is. Ha van pl 6 órád, akkor ez barátok közt is kb 1.5 liter. Otthon pedig 2 óránként igyál ennyit. Kezdésnek szerintem nagyon jó, bár még így is kevéske...

De a siker a fokozatosságban rejlik ;)

Kaja után/helyett is igyál , hidd el menni fog. :)

2009. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)
2009. aug. 31. 21:54
 6/6 anonim válasza:
Én is eleinte úgy éreztem, hogy "béka nő a hasamban", de ez pár nap után elmúlt.Muszáj magadba erőltetni, a szervezetednek szükséged van a folyadékra.Ráadásul méregtelenít is,amivel pl halványodnak a patik, és feszesebb lesz a bőröd stb:) (19:28-as voltam)
2009. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!