Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb,...

Melyik a leghatásosabb, hosszútávú, egészséges és könnyen betartható diéta?

Figyelt kérdés
10 Kg-ot szeretnék leadni nyárra. De nem tudom eldönteni melyik a legjobb módszer rá.

2013. jan. 25. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Paul Mckenna - "Le tudlak fogyasztani" könyve. Én 34 kilót adtam le vele és nem jött vissza! Pedig annak már 2 éve! :)
2013. jan. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Könnyen betartható diéta ? Itt nincsen egy kis ellentmondás? :)


Sok zöldséget, gyümiket, húsokat kell enni, nem koplalni vagy cukros, lisztes kajákat enni. Ez elég hosszútávú? :)

2013. jan. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 dieta ***** válasza:

A testsúly mindenkor az elfogyasztott és a felhasznált energia aránya szerint változik.

Keres a neten egy BEE kalkulátort és kiszámíthatatlanod menyi kalóriára van szükséged ,hogy ne változzon a testsúlyod.

Ezután keres egy tápanyag táblázatot ahol megtudod a különböző élelmiszerek kalória tartalmát.

Ha számolod a kalóriát és következetesen betartod ,hogy nemléped túl a kiszámított szükségletet (még ha néha el éred is)biztos lehetsz a sikerben.

2013. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"A testsúly mindenkor az elfogyasztott és a felhasznált energia aránya szerint változik. "


?

Hormonrendszer? Sok hús-zsír fogyasztás után nincs hízás? Gabona-tejfogyasztás mellett alacsonyabb kalóriabevitel mellett is hízás következik be?

Sok edzés nem vezet következetesen fogyáshoz, holott többlet energiafelhasználással jár?


Ezek nem igazi kérdések voltak.

2013. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De én nem akarok mindennap azzal foglalkozni, hogy egy táblázattal járkálok és nézem miben mennyi kalória van. Nem koplalok csak este 5 után már nem eszek semmit, de hát az kegyetlen. Nagyon rossz éhesen lefeküdni.

A diétákról pedig azt olvastam, hogy azok sem jók, mert csak x ideig tartják be általánosan utána visszatérnek a régi élet módhoz és vissza hízzák akár a dupláját is.

2013. jan. 26. 12:19
 6/14 anonim ***** válasza:

Ezért kell zöldségeket és húsokat, gyümölcsöket enni kenyerek, édességek helyett.


Borzasztóan életszerű, ahogyan a kis 13 éves kölyök, hogy ne hízzon tovább kiszámolja, hogy mennyi kalória csokit ehet... nevetséges, ráadásul nem is működik.

2013. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia! Az én étrendem egy "könnyített paleó": nincs liszt,kenyér,tészta,krumpli,cukor,hüvelyes. Annyi kivételt tettem hogy házi nyers kecsketejet és sajtot fogyasztok,illetve zöldborsót,zöldbabot és alkalomszerűen (szóval nem minden nap vagy minden második nap) rizst. Jóllakásig eszem magam zöldségekből,húsokból (a zsírosból is),nasinak pedig gyümölcsöt,magvakat és néhanapján paleo sütiket eszem. Nem kell számolgatni,nem kell méricskélni,annyit lehet enni amennyit jólesik és rengeteget javult a közérzetem, fogyásról pedig csak annyit hogy korábban is kockás volt a hasam,most is az,de még a lábam is vékonyodott,formásodott amiről korábban lehetetlen volt leadnom zsírt :)


Próbáltam már sokmindent,kalóriaszámolást,Update-et,Harcosok Étrendjét,testépítő táplálkozást de mind nagyon idegőrlő volt,ez messze a legkellemesebb étrend szerintem :)

2013. jan. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, akkor neked tényleg tökéletes választás az első válaszomban írt könyv módszere. Fenn van neten is, ha ügyes vagy,megtalálod!
2013. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Ha túlsúlyos vagy, az nem a te hibád, hanem a gondolataid jelenlegi programozásának a természetes következménye. Ezért az az egyetlen módja a fogyásnak, hogy a tudatalattidra hatva örökre megváltoztasd a kapcsolatodat az evéssel."


Paul Mckenna le tudlak fogyasztani nagyon bulvár szagú.


A könnyített paleós válaszhoz hozzátartozik, hogy bab káros lektintartalmától függetlenül jó hatással is bír. Most egy dolog, hogy nem kell minden kaját megideologizálni hogy igenis érdemes enni, azért a babból ha csak néhány szemet, nem főzelékként hanem inkább kiegészítőként lehet enni. Keleten használják tudatosan, kis mennyiségben.

2013. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


A probléma az, hogy a hétköznapok eléggé túl zsúfoltak, reggeltől estig megyek, nem tudok helyesen táplálkozni és nem tudom figyelni, hogy mit eszem. Koplalni nem akarok, mert azzal csak rontok a helyzeten.

Másik fő gond, hogy szeretek enni de nagyon.

2013. jan. 26. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!