Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Találtam ezt a diétát, de...

Találtam ezt a diétát, de szerintem nem túl egészséges. Vélemények? (lent)

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 19. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok benne az alma.
2013. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

több ponton parasztvakítás:


1. "3 kg mínusz 5 nap alatt+ - ez nem zsír, hanem víz lesz. Így azt a 3kg-ot vissza is szeded amint véget ért a "diéta"


2. "• Naponta másfél liter szénsavmentes ásványvíz vagy zöldtea elfogyasztása.

• Kávé és egyéb koffeintartalmú italok teljes mellőzése."

- Muhaha... a kedvenc idézetem! Mert kérlek alássan a ZÖLD TEA tartalmazza a kávé-kóla-zöld tea hármasból a LEGTÖBB koffeint. Tehát akkor miről is beszélünk?


3. "Öt napon keresztül együnk meg napi 6 darab almát. Az alma mellé csak alacsony kalóriatartalmú ételeket fogyasszunk."

Ezzel csak az a gond, hogy azt nem írják, hogy hogyan, mikor fogyasszuk. Mert pl. alapszabály, hogy este ne együnk szénhidrátot.

És itt kérném az a bibi, hogy az alma nagy része bizony cukor és ch. Szóval este inkább ennék pörköltet magában, vagy valami túrós dolgot, mert a fehérje nem fog hizlalni. A ch meg este rád rakódik.


Aki ezt a cikket írta, az bizony lusta volt utána járni a dolgoknak.

2013. jan. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki a cikket írta, pontosan a lehető legkevesebb fáradságot is alig vette, hogy egy reklámokkal teli oldalon valami írás is legyen.


De egyébként nem rossz. Ha valaki zöldségeket és húsokat eszik, és mellé gyümölcsöt (almát) az jó dolog.

Csak erre a cikk nem hívja fel a figyelmet.

2013. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ment mindenkinél a zöld pipa. :)
2013. jan. 19. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!