Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A combomat szertném vékonyabbá...

A combomat szertném vékonyabbá tenni, lefogyni 4-5 kilót. Hogyan?

Figyelt kérdés
Zöld teát iszom napi 2 litert.hetente mozgon 2 órát intenzíven minimum.este 6 után nem eszem,és előtte is csak normális adagot,egészségeset ételt.körülbelül 3 hét alatt szeretnék 4-5 kilót fogyni főleg combból.valaki írjon valamilyen gyakorlatot!de lehetőleg csak olyat,hogy 1 fajta gyakorlatot keljen csinálni,nembaj ha sokszor.egyépként 170cm avgyok és 53-55 kg között vagyok..
2009. szept. 1. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
bicaj, futás, lábtorna
2009. szept. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Na erre találtam én ki egy jó kis diétát magamnak!

Semmilyen zsíros kaja, nincs hús (vegetariánus vagyok 6 éve), száraz keksz, gyumolcs, zoldség, barna kenyér, fehér joghurt, stb... Reggelire muzli tejjel. Általában tobb tejet iszom, mert hashajtó hatása van. Semmi ásványvíz, csak szénsav mentes, nincs alkohol, nincsenek kirántott dolgok. Aztán még tornázok is melléje, a multkor egy hétig minden délelott 6 km-t gyalogoltam (igaz rá is voltam szorulva, de meglátszik az alakomon)

Nekem is a combommal, csipommel, fenekemmel vannak gondok, de mióta diétázom már sokkal jobb, bár mostanában kicsit elhanyagoltam.

2009. szept. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ne biciklizz mert az inkább izmosítja, vastagítja a lábad...

Teát ihatsz!

2009. szept. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló gondjaim vannak. 169 cm vagyok és 53 kiló. A múlt hónapban kezdtem Réka otthoni kártyáira tornázni. Válassz ki egy-két gyakorlatot combra és azokat csináld egy hétig, MINDEN NAP! Következő héten választasz mást. Nekem látszik az eredmény.

[link]

2009. szept. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én bicajozással 6 cm-t fogytam combról 3 hét alatt,persze diéta mellett és nem túl gyors tempóval napi rendszereséggel(45 perc),fontos a sok folyadék fogyasztás is.Lehet,hogy kocogásal többet is lefaraghatsz belőle,én nem tudom,mert nem próbáltam,nálam ez vált be.Rubint réka combra való tornái is nagyon jók,találsz itt is a neten.
2009. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)elkezdem azt a rékás tornát meg heti 1-2 szer bicajozok..majd megírom az eredményt.
2009. szept. 2. 15:01
 7/8 A kérdező kommentje:

3 hét 3 kiló:D

de a lyneg hogy este 6után nincvs kaja,és akkor sem péktermék.meg midnen este torna:Dja és napközben zöldtea ezte sima tea édesítővel.

2009. szept. 29. 20:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Rékás tornát csináltam mindennap és bicajoztam is és nem lett vastagabb a combom tőlle,sőt 3 hét alatt 6 centit karcsúsodott.Ja és az sem mellékes,hogy napi 3-3,5 ásványvizet és teát fogyasztottam,teljesen kiiktattam az étkezésemből a fehérlisztett,a cukrozott dolgokat meg a minimálisra csökkentettem.
2009. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!