Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a combjaimat...

Hogyan tudnám a combjaimat vékonyabbá tenni? Milyen gyakorlatok kellenek hozzá?

Figyelt kérdés

Mind ezek mellett diétázok! Már írtam ide ki kérdést, de ez a része megfogott! Nos milyen gyakorlatokat ajánlanátok nekem?

Nem szeretném ha a combom erősödne!


2011. szept. 27. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs vékonyító gyakorlat. Étkezz kevesebbet, mint az igényed, így lassan eltűnik a zsír (elvileg) mindenhonnan. Ha már kevés a zsír, elkezdenek leépülni az izmok is. De idáig már nem kellene eljutni. Ha vastag combú alkat vagy, akkor valószínűleg nem tudsz jelentősen változtatni a méreteden.
2011. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én pont most olvastam hogy van, elvileg gyertyapózba kell feküdni, aztán behajlított térdekkel tekerni, mintha bicikliznél! Egyre gyorsabban és gyorsabban.
2011. szept. 27. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
hát jah, ez nekem is gond :( a felsőtestem már vékony (kinn vannak a bordák, a csípőcsont, mellem nincs), a combom meg a hátsóm meg még mindig óriási és narancsbőrös. sajna itt tényleg nem csak kifogás az "én ilyen alkat vagyok", mert hiába diétázom már több hónapja, csak a hasam esik egyre jobban be, alul meg maradok tehén :( el kell fogadni.
2011. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kezdj el sportolni tényleg nagyon hasznos tud lenni.Elegem van az olyan emberekből akik valami csoda hatására azt akarják hogy vékonyak legyenek.
2015. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!