Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt mennyit...

Egy hónap alatt mennyit fogynék így?

Figyelt kérdés
158cm/48kg vagyok. Egy pár kg-ot le szeretnék fogyni. 1200-1300 kcal-ás diétát kezdtem el két napja. Minden nap edzek, már két éve. Csak egészséges ételeket eszek, reggel több szénhidrátot, este pedig csak fehérjét, de fehérjét napközben is igyekszek sokat enni. Szerintetek az 1200-1300 kcal jó, vagy kevés lenne?
2013. jan. 29. 06:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés, és az sem mindegy, hogy mi van envenomed az 1200 kalóriában. Szerintem ehetsz többet, de kevés legyen a szénhidrát és sol a fehérje. Ezt nem tûl gyors, de egészséges fogyásés tartható életvitel. Én kb 10 naponta fogyok egy kilót, és néhanéha mellécsúszik valami és hülyeséget eszem. De hosszútávon tartható és mûködik.
2013. jan. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az envenomed nem tudom, hogy került oda, a telefonom helyettesítette be :)
2013. jan. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az optimális tartományod 47-59 kg-ig. izomzattól függően. :)

1 kg?? :)))) wc-zés után és reggel méretkezz,és meg is van az 1 kilód :)

2013. jan. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!